Jdi na obsah Jdi na menu
 


Flim a Flam/diamantovi psy

28. 12. 2013

Bratři Flim a Flam jsou párek podobních prodavačů,kteří cestují od města a snaží se obalamutit poníky a prodat jim nejrůznější cesty.Celý obchod je samořejmě vždycky podvod-jakmile se provalí nulová kvalita nabizených produkt a prasknou podeřelé praktiky proděje,dvojice jednorožců co nejrychleji bere nohy na ramena a děkuji ze města pryč.

Postavy se objevi v epizodě:Super rychlý jableční lis 6000

 Bratři Flim a Flam jsou dva dospělí hřebci, živící se prodejem doprovázeným podvody. Vyznačují se svou značnou nepoctivostí a podnikatelským duchem a jsou to ten typ obchodníků, který ,,Aby něco prodal, je ochoten udělat úplně všechno." Jsou to největší rivalové Applejack (jednou ji chtěli připravit o domov, jednou pošpinit její pravdomluvnost). Jejich jména pochází z anglického flimflam, což znamená podvod/švindl. Prvně se v seriálu objevili se svým Jablečným lisem - to když začínaly poctivé postupy Appleových zklamávat. Jejich stroj byl sice rychlý, ale nedokázal nahradit spoustu lásky, dřiny a času, kterou Appleovi věnovali nejen výrobě jablečného vína, o které v epizodě šlo nejvíc, ale i pěst a jiným náročným zpracováním jablek. Podruhé se pokoušeli prodat jablečný mošt, pod názvem Flimův a Flamův léčivý sirup.

Flim

Flam

Diamantovi psi,Fido,Rover a spot jsou sice obrovští suroví,ale nenechte se mýjitt.Tihle psicka moc rozumu nepobrala.Jestli jim někdy zkřížíte cestu,nezoufejte-jejich neukajitelnou touhu po třpitivých drahokamech můžete jednoduše využít k tomu,abyste je přelstily.

Postavy se objeví v epizodě:Psy versus poníci

Rover