Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zecora/Cranky/Matilda

28. 12. 2013
Zecora
 
Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Druh
Zebra
Titul/Povolání
Žádný není znám/Kořenářka
Karma
Kladná
Autor
Jayson Thiessen, James Wootton
Hraje
Brenda Crichlow
Blízcí
 Applejack,Twilight Sparkle,Pinkie Pie,Rainbow Dash,Fluttershy
Výskyt
 Můj malý pony přátelství je magické

Zecora je zebra,která požeívá starodávná kouzla a lečivá záříkání,jež se po staletí uchovala v hlubinách lesa Everfree níci z Ponyville zprvu věřili,že je čarodějka která ovládá temnou magii,ale jakmile pochopí že ji špatně odhadli,se Zecorou.Se skamarádi a často se spoléhají na její moudré rady.

Postava se objeví v epizodách:Klepy,Značkové neštovice,zatmění měsíce,A souboj kouzel,

 Zecora je zebra z divného lesa je to něco jako čarodějnice.

 Zecora je zebra, která žije v chatrči v Everfree Forest. Poprvé objevuje v epizodě Bridle Gossip, kde ji vyděšené obyvatelstvo Ponyvillu označí za zlou čarodějnici. Později se s poníky spřátelí a často jim pomáhá svou znalostí magických onemocnění. Mluví silným africkým přízvukem a tvoří rýmy všemi svými větami.

Zecora je zebra, která žije v lese Everfree Forest.Zecora měla být další rádkyní Twilight Sparkle.
Vzhled
Zecora má bílotmavěšedou hřívu a tmavosvětlou šedou srst. Také má ovalné naušnice zlaté barvy. Ve zlaté barvě má také náramky na krku a kolem pravé nohy.

Zecora se poprvé objevila v My Little Pony: Kouzlo přátelství (9. díl - Uzda pomluv). Kdy se ji všichni báli a schovali se před ní, protože si mysleli, že je zlá. Ostatní poníci si myleli, že má ďábelský pohled a je zlá, zlověstná, děsivá, záhadná a strašidelná. Tedy kromě Twilight Sparkle, která věděla, že to neni poník ale zebra.

 

  postava_zecora

Cranky Doodle Donkey

Druh Osel
Pohlaví Mužské
Bydliště Domek blízko Ponyvillu
Nestálé (dříve)
Dabing Richard Newman

Cranky Doodle Donkey je osel, který se poprvé objevuje v epizodě A Friend in Deed. Jeho jméno odkazuje na „Yankee Doodle Dandy“ známou píseň od George M. Cohan z roku 1942.

postava_cranky_doodle_donkey

Matilda

Druh Osel
Pohlaví Ženské
Bydliště Ponyville
Dabing Brenda Crichlow

Matilda je oslice, která se poprvé objevuje v epizodě A Friend in Deed. Má hnědou srst a kudrnatou tmavě hnědou hřívu.

postava_matilda

Cranky Doodle Donkey vypadá jako starý pošetilý bručoun,který je zřídka kdy příjemný,ale jen do chvíle,než se v jeho blízkosti objeví roztomilá slečna...Matilda mrzoutského osla potkala Matilda na sllavnosti Grang Galoping Gala,kde ji začal  nadbíhat jako své výjmečné kamarátce.matilda je jediná,kdo může věčného mrzouta oslovovat přezdívkou Doodle Postavy se objevý v epizodě:Ztracený přítel