Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moud Pie

3. 12. 2014

Maud Pie

Sestra Pinkie pie jménem Mod má kámen jménem Budr.Je divna.Heldrušutr velky balvan

 Maud Pie je postava ze světa My Little Pony: Friendship is Magic. Objevila se ve stejnojmenné epizodě; Maud Pie a také jako minorní postava ve filmu My Little Pony Equestria Girls: Rainbow Rocks 

Popis a Character: Maud je klisnička mající světle šedou srst a tmavší středně dlouhou, rovnou hřívu, která barvou přechází do fialova. Má modrozelené oči, jejichž tvar odpovídá tvaru očí Krystalových poníků. Její cutie mark je kámen, ale není vidět, protože jej zakrývá Maudin zelený overal. Maud jako by postrádala emoce. Mluví ve zdlouhavých, monotónních větách a nezdá se mít absolutně žádný entusiasmus. Avšak zdání klame, svou rodinu a obzvláště svou mladší sestru Pinkie Pie velmi miluje a touží ji chránit celým svým srdcem.

Maud byla prvně viděna na fotce v epizodě Pinkie Pride, ale fyzicky se objevila až o šest epizod později. Pinkie Pie nadšeně očekává příchod své starší sestry na návštěvu do Ponyvillu. Pinkie pro tuto příležitost vytvořila obrovské hory cukrových kamenů různých příchutí, sice je jejich dlouholetá tradice vyrábět si z nich navzájem náhrdelníky. Pinkie si je se svou sestrou velmi blízká a proto se velmi těší na její příjezd a na to, až ji seznámí s přáteli. 
Mane 6 je velmi překvapena, když Pinkie Pie přivede z vlakové stanice svůj absolutní protiklad. Všechny dívky se nějak pokusí nastolit konverzaci, avšak nikomu se nepodaří najít s Maud společné téma, protože vše o co Maud v průběhu příběhu tak nějak projeví zájem jsou kameny. Dokonce i její 'mazlíček', kterému říká Boulder je kámen. Pinkie Pie se rozhodne pro dívky vytvořit malou soutěž obsahující aktivity, které mají rády všechny dívky spolu s obrovskou kamennou 'klouzačkou' pro Maud. Na této atrakci Pinkie Pie zajede noha pod kámen a nemůže uprchnout před velkým balvanem, který se na ní řítí. Maud neuvěřitelnou rychlostí a sílou zakročí a pouhými kopyty rozdrtí balvan, než stačí Pinkie ublížit. Po zkušenostech z Ponyvillu se rozhodne strávit zbytek své dovolené na kamenné farmě, spolu s rodinou a Pinie se rozhodne jít s ní. Doma na ně už však čeká Mane 6 spolu s obrovskou zásobou náhrdelníků z cukrových kamenů. A ačkoliv se nepodařilo ani jedné s děvčat najít s Maud téma, přece jedno společné mají; všechny milují Pinkie Pie.

  

Marble Pie

Marble Pie je tichá a stydlivá klisna. Má jemný hlas a zatím jsme ji slyšeli říct jen "mm-hmm". Bydlí na kamenné farmě se svými sestry,Limestone a Maud. Objevila se zatím jen v epizodách - The Cutie Mark Chronicles, tam se objevila jako malá klisna když Pinkievyprávěla Cutie Mark Crusaders jak dostala znaménko, a vHeartbreakers, kde se objevila jako mladá i se svými sestry. 

Vzhled: Marble má světle šedou barvu srsti. Má nachové oči, i když to tak nevypadá, jsou stejného tvaru, jako oči Pinkie, jen je vidíme smutné. Na očích má jednu horní velkou řasu, dvě spodní. Hřívu tvoří úzké praménky - tmavě šedé a světle šedé s nádechem zelené barvy. Za znaménko má tři fialové kamínky. 

 Děj:V epizodě The Cutie Mark Chronicles Marble Pie ani nepromluvila, jen se usmála když Pinkie připravila párty, za kterou měla dostat znaménko. V Heartbreakers se Marble moc nevyjádřila. V týmu byla s Big Macintoshem, kde měli oba poníci hledat vlajku, dále se objevila když Pinkie představovala svou rodinu. Na konci se objeví s Big Macem na podlaze u hořícího krbu, Pinkie Pie je obejme a řekne jim: „Marble Pie, you wanna wish Big Mac a Happy Heartswarming, don't you? And you too, right Big Mac?“, to je v překladu: „Marble Pie, chceš popřát Big Macovi šťastné Vánoce, viď? A ty taky, že jo Big Macu?“. Na to Marble odpoví "mmhmm" a Big Mac "eeyup". 

Související obrázek

Výsledek obrázku pro mlp  marble pie

Limestone Pie

Limestone Pie je sestra PinkieMaud a Marble. Vlastní celou kamennou farmu, její nejoblíbenější věc na ní je Posvátný Balvančili Holder's BoulderLimestone se chová jako klasický "cholerik", přesto je v srdci hodná a má ráda svou rodinu. 

Vzhled? Limestone má brčálovou barvu srsti. Ofinu má podobnou Marblekdyž byla malá, zadní část hřívy má jako Scootaloo, barva hřívy je světle šedá. Dále má limetkové oči, na kterých má jednu tučnou horní řasu a tři tenké malé dolní. Její znaménko je citrón se dvěma vápenci.

Děj: Limestone se ukázala v epizodách The Cutie Mark Chronicles aHeartbreakers. V epizodě The Cutie Mark Chronicles se objevila jako malá, kde ani nepromluvila, pak už se dostáváme k epizoděHeartbreakers. Zde se ukázalo, jaká vlastně Limestone je. V této epizodě se nejprve objevila, když Pinkie představovala rodinu, která jakmile vylezla na Posvátný Balvan, aby všem něco řekla, Limestone na ní zvýšila hlas a řekla, „Stay off Holder's Boulder!“, což je v překladu „Drž se zpátky od Posvátného Balvanu!“. Pinkie tedy skočila dolů. Takto se to opakovalo ještě jednou. V týmu byla jako rozhodčí, potom se objevila u večeře, kde měla "creepy" výraz obličeje a na konci se objevila když nesla koláčky.

Související obrázek

Výsledek obrázku pro mlp limestone pie

Výsledek obrázku pro mlp limestone pie

Výsledek obrázku pro mlp limestone pie

Igneous Rock

Igneous rock

Cloudy Quartz

Cloudy Quartz Jak jí v episodě Heartbreakers řekla babička Smitthová že jí bude říkat - Big mama Q

Související obrázek

Výsledek obrázku pro mlp igneous rock and cloudy quartz