Jdi na obsah Jdi na menu
 


Iron Will a další

15. 5. 2016

Iron Will

Iron Will je svalnatý minotaurus,který cestuje Equestrii a vystupuje smotivačními přednášky.S oblibou používá svou pozitivní mantru vysokooktanovou energii,aby poníky zvedl ze sedel a poádne rozhýbal.Iron Will má obrovskoé ego a šasto o sobě mluví ve třeti osobě,protože nejraději ze všeho poslouchá zvuk svého jména.

Postava se objeví v epizodě:Umět být průbojný

Iron Will je minotaur, který se poprvé objevuje v epizodě Putting Your Hoof Down. Cestuje po Equestrii a poskytuje semináře o asertivitě. Má ve zvyku na sebe odkazovat ve třetí osobě a používat různé fráze, jako například „When somepony tries to block, show them that you rock!“.

Iron Will je Minotaurus, jenž se vyskytuje v seriálu My Little Pony: Friendship is Magic. Cestuje napříč Equestrií a pořádá kurzy asertivity. 

Vzhled 

 Iron Will je velice svalnatý a masivní Minotaur. Jeho trup, ruce a hlava mají světle modrou barvu, nicméně nohy jsou mnohem tmavší. Na hlavě najdeme dvě žlutě zbarvené oči s černými panenkami a také dva šedé rohy směřující k nebi. Nosí až komicky krátkou kravatu na krku a na uchu má přichycen mikrofon. V nozdrách je velký železný kruh. Má taky vlasy a bradku tmavomodrého odstínu. 

 Povaha

 Možná, že je docela přívětivý k těm, s nimiž má neformální vztah. Jakmile ho ovšem někdo naštve, což není moc těžké, je až příliš sebevědomý a netolerantní. Je výborným vzorem pro jeho klienty. Též má ve zvyku na sebe odkazovat ve třetí osobě a užívá rýmující se fráze.

 Výskyt

 Poprvé a zřejmě i naposled se Iron Will objevil v epizodě "Putting Your Hoof Down" / "Umět být průbojný". Zde se s ním setkáme na jeho semináři v Ponyvillu. Sebejistě prohlašuje, že jeho metody asertivity jsou 100% účinné. Radí Fluttershy, jak se chovat, aby s ní ostatní poníci nezacházeli jako s rohožkou u dveří. Též nabízí, že pokud někdo nebude 100% spokojen, nebude muset platit nic. Později se přijde podívat na Fluttershy se slovy, že si prý už nic nenechá líbit a požaduje, aby zaplatila dluh za jeho program. Rarity a Pinkie Pie se ho snaží přesvědčit, ale bez úspěchu. Fluttershy už lituje svého příliš agresivního chování, nicméně se ho rozhodne ještě jednou použít, aby Willovi nemusela nic zaplatit. Zároveň chytře připomíná jeho hlášku "jestli nebudete 100% spokojeni, nemusíte platit vůbec nic." A ona spokojená opravdu není. Minotaur to akceptuje a odchází s nepořízenou. 

postava_iron_will

postava_joe

A také Donut Joe s koblihovým miniměstečkem nebo dinotopii.

Joe je pekař, který se objevuje v epizodách The Best Night Ever, MMMystery on the Friendship Express a Just for Sidekicks. V epizodě The Best Night Ever ho Spike oslovuje Pony Joe a v epizodě MMMystery on the Friendship Express ho Twilight nejdříve oslovuje Donut Joe a po zbytek epizodu mu říká už jen Joe.

  

postava_gustave_le_grand

Gustave le Grand je vychloubačný sup,který věří,že se svými drahými éclairkami vyhraje první místo v mezinárodní soutěží dezertů.Příběh soutěže je velmi těsný

Gustave le Grand je gryf a pekař, který se objevuje v epizodě MMMystery on the Friendship Express. Po Gildě je druhým gryfem, který se objevil v seriálu.

Kromě Gustava se ji totiž účastní Mulia Mild se svou slavnou losí pěnou.

Mulia Mild je mula a pekařka, která se objevuje v epizodě MMMystery on the Friendship Express. Její jméno a vzhled je referencí na skutečnou šéfkuchařku, Julia Child. Fakt, že šlehaná pěna je francouzského původu může být také reference, vzhledem k tomu, že Julia Child je známá proslavením francouzské kuchyně v Americe.

postava_mulia_mild

Postavy se objeví v epizodě:Záhada v rychlíku přátelství