Jdi na obsah Jdi na menu
 


Snips/Snail/Pipsqueak

12. 5. 2016

Snips a Snails jsou dva jednorožci a nejlepší kamarádi.Snips je známý svým neustálým nadšením zatímco Snails naopak nic nevytrhne z klidné rovnováhy.

Postavy se objeví v epizodách:Chlubylka,Soutěž talentů,Ponnyvillské drby,Záhadná klisna prospěšná a S ouboj kouzel.

Snips

Snips je jednorožec školního věku žijící v Ponyvillu. Obvykle je viděn v doprovodu svého kamaráda, Snailse.

Snips je jednorožec, který se vyskytuje v seriálu My Little Pony Friendship is Magic, jako vedlejšípostava. Snips je student Ponyvillské školy a nejlepší kamarád Snailse, bydlí v Ponyvillu.

 Vzhled

 Snails má srst bledě modré barvy, hřívu a chvost má oranžové barvy, oči má černé barvy.Jeho znaménkem jsou nůžky.

 Povaha

 Jeho znaménko trefně ukazuje jeho osobnost. "Nejdřív stříhá a pak lepí".Snips je téměř stejně tak hloupý jako Snails, jenže s tím rozdílem, že Snipse rychleji napadnou různé rošťárny a nápady, nad kterými ani nepřemýšlí a hned je jde konat.Prostě nepřemýšlí nad následky... a pak když vidí špatný výsledek, lituje toho a snaží se to napravit. Je to rošťák a miluje zábavu a kouzelné triky (to bude tím, že žádné zatím neumí).

postava_snips

Snails

Snails je jednorožec školního věku žijící v Ponyvillu. Obvykle je viděn v doprovodu svého kamaráda, Snipse.

Snails je jednorožec, který se vyskytuje v seriálu My Little Pony Friendship is Magic, jako vedlejší postava. Snails je student Ponyvillské školy a nejlepší kamarád Snipse, bydlí v Ponyvillu.

 Vzhled

 Snails má srst karamelově zlaté barvy, hřívu a chvost má zelenotyrkysové barvy, oči má černé barvy. Jeho znaménkem je šnek.

 Povaha

 Jeho znaménkem je slimák, což přesně ukazuje Snailsovu povahu. Snail je co se týče rozmýšlení a rozumu pomalý a přibrzděný až hloupý. Je ale věrným přítelem a vlastně i poskokem, a velmi snadno se dá obelhat či okouzlit. Má velmi rád med.

psotava_snails

postava_pipsqueak

Pip Squeak,pro kamarády prostě Pip,je nalétavý poník z Trottinghamu.

Pipsqueak je mladý zemní poník z Trottinghamu. V epizodě Luna Eclipsed je na Nightmare Night oblečený jako pirát. Také se velmi krátce objeví v epizodě Putting Your Hoof Down, jak běží v pozadí.

Featherweight

Zatim co Featherweight je pegas a zároveň šéfredaktor místních novin.

Featherweight je pegas školního věku a kamarád Cutie Mark Crusaders. Prvně je vidět v epizodě Ponyville Confidential. Jeho jméno odkazuje na jeho hubenou postavu a drobný vzhled. Je také převzato z jedné z lehčích váhových tříd amatérského a profesionálního boxu.

postava_featherweight

Postavy se objeví v epizodách:Zatmění měsíce,Umět být průbpjný a Ponyvillské drby,

Button Mash

Button Mash