Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rarity

27. 12. 2013

 

Rarity je pravděpodobně ten nejkrásnější jednorožec,jakého jste kdy viděli.Pečlivě pracuje na tom,aby to tak zůstalo,ale nezapomíná ani na ostatni a snaží se,aby všichni poníci v Ponyville vypadali skvěle..Má cit pro detail a tvůrčí talent,který spolu s kouzlem jednoho rohu používá k hledání drahokamů a především k tomu,aby nechala věci zazářit.Své dech beroucí modely vystavuje v  nenovejším módním obchodě ve měste,v Carousel butiku.Rarity ve svých přátelích vidí ohromný potenciál a nejraději by je  neustále proměňovala nebo alespoň převlékala do úžasných šatů,které navrhuje a šije.Je od přírody šlechetná a svým chováním se snaží dobrotu a laskavost kamarádek ukázat i navenek.I když vám může připadat trochu upjatá a namyšlená,její srdce je ze zlata.

Rarity lze snadno označit za citlivou,povchní a materialistickou,ale je to jedna z nejsložitějších postav  seriálu...Bude sice toužit po porzonosti prince,ale všeho hned nechá,jakmile se kamarád ocitne  nouzi.

Móda to je její vášen.Miluje navrhování a šití šatu,které pakprodává ve svém butiku v Poniville.Sama je velmi elegantní.Ale stará se také o vzhled ostatných obyvatel města,často navrhuje oblečení pro své kamarády poníky,aby jím pomohla vyjádřit jejich vnitřní krásu i navenek.

 Rarity je jednorožec se zálibou v módě. Touží se v tomto odvětví proslavit a dostat se do lepší společnosti. Její největší touhou je otevřít si vlastní butik v Canterlotu, což se jí později v páté sérii také skutečně podaří. Potrpí si na společnost vlivných osobností, touží po uznání a slávě a vždy si umí zajistit, to co chce (většinou lichotkami). Je pečlivá (občas až příliš, což se jí velmi hodí když něco např. vyšetřuje), nápaditá, tolerantní, důvtipná a dbá na detaily. Pracuje jako módní návrhářka a švadlena ve vlastní prodejně Carousel Boutique (která je v Ponyville) a vlastní bílou perskou kočku Opalescence,se kterou však nemá nejlepší vztah. Má mladší sestru jménem Sweetie Belle, která je členkou klubu Cutie mark. Rarity se s ní často neshodne, ale vždy se spolu zas usmíří. Rarity je trochu jako straka, má velkou zálibu v čemkoli blyštivém, hlavně v krystalech, kterými často zdobí své modely. Zná speciální kouzlo, pomocí kterého je umí najít. Nenávidí cokoli jakkoli zmazaného, pokud ovšem nejde například o případ Applejack. Ví se, že má pro ni Spike slabost. Reprezentuje element štědrosti.

 Je to jedna z šesti hlavních postav.Je to jednorožec.Pracuje v obchoděs oblečením a zajímá se o modu.Její mazlíček je bílá perská kočka Opál.

 Rarity je jednorožec a jedna z hlavních postav seriálu My Little Pony. Má mladší sestru Sweetie Belle. Rarity pracuje jako módní návrhářka a švadlena v jejím vlastním obchodě v Ponyville, Carousel Boutique. Má bílou perskou kočku jménem Opalescence. Reprezentuje element Štědrosti. Rarity vlastnila Carousel Boutique už jako malá, protože se vždy chtěla stát módní návrhářkou. Do Rarity je tajně zamilovaný i Spike(Ona mu, ale zpočátku jeho city moc neopětuje, to se ale mění již od epizody "Secret of my Excess).

Rarity je jedna z hlavních hrdinek seriálu a společně se svými přítelkyněmi tvoří Elementky Harmónie, Rarity konkrétně představuje Element štědrosti. Rarity je módní specialistka, pracuje jako krejčířka a navrhovatelka šatů.
Žije v městěčku Ponyville, kde vlastní i svůj obchod, kde šíje, navrhuje a prodává šaty.
Rarity je krásná poníčka, do které je tajně zamilovaný i Spike (Ona mu, ale zpočátku jeho city moc neopětuje, to se ale mění již od epizody "Secret of my Excess").

 Vzhled:Rarity miluje módu a na svém vzhledu si dává velmi záležet. Taky se ráda obléká do šatů, které si sama ušije. Je to bílý poník s šedými odstíny a s fialovou hřívou a ocasem, které má natočené do spirál. Má tmavě modé oči s většími řasami. Používá světle modrý oční stín. Její Cutie Mark jsou tři modré diamanty. Představuje Raritinu zálibu v hledání diamantů a přidávání je jako ozdoby do jejích šatů.
 Já sem Rarity dělám obleky a mám ráda diamanty mám deník a tam si kreslím všechny poníky z ponivilu.Moje kámošky sou super!dokáží toho tak hodně udělat a já pro nich zase obleky ;)Jsme jakoby klub holek spajk je nejlepší ve vtipech vtipkuje a někdy i udělá blbost Ale každý se může zmílit.Takže to je o mě jakoby...

Rarity miluje módu a na svém vzhledu (Kráse a i čistotě těla) si dává velmi záležet, často se obléká do krásných šatů, které sama vytváří.
Rarity je pestře bílý poník (Se šedým odstínem), s tmavším krásně učesaným fialovým ocasem a hřívou, které má natočené do vlnitých spirál.
Má bledě modré oči s upravenými většími řasami, používa i make-up.
Její znaménko tvoří tři krásné modrý diamanty, které naznačují její velkou zálibu do diamantech, které ráda sbírá a přidává jako ozdoby do svých šatů.

Povaha: Je čistotná a dbá na čistotu svého prostředí a sebe sama a nikdy se nechce ani trošku zašpinit. Je ale štědrá a vždy svým kamarádkám ráda poradí a pomůže, pro své kamarádky se umí vzdát i toho, na čem jí velmi záleží.

Povaha a Záliby
Jak jsem zmiňovala, Rarity má velkou zálibu ve sbírání diamantů a šití šatů /v módu (v čem je odbornice).
Láska k těmto dvěma činnostem se jí projevila už od dob kdy byla malá Poníčka.
Kromě toho její důležitou činností je i starání se o svou krásu.
Je strašně čistotná, neustále se zabývá obvykle zbytečnými maličkostmi a dbá na čistotu svého prostředí a nechce se nikdy ani jen trošku zašpinit, hlavně dbá na svou hřívu a ocas.
Je, ale štědrá a vždy svým kamarádkám ráda poradí a pomůže, pro své kamarádky se umí vzdát i toho, na čem jí velmi záleží.
Rodina
V epizodě "Sisterhooves Social", byla ukázána její celá rodinka.
Hlavní část její rodinky tvoří její mladší sestra Sweetie Belle, se kterou občas mají menší hádky kvůli svým několika rozdílům a kvůli tomu, že Rarity věnuje více času své práci (Která je pro ni i důležitější než její sestra).
V této epizodě se, ale usmířili a začali trávit čas společně například i při práci. 
Rarity patří mezi šest hlavních hrdinek seriálu, což znamená, že se v seriálu vyskytuje téměř neustále až na pár výjimek.
Hlavní role jako hlavní hrdinka měla v epizódach:
Suited For Success, A Dog and Pony Show, Sweet and Elite.
Hlavní role jako společná hlavní hrdinka měla v epizódach:
Look Before You Sleep, The Best Night Ever, Hearth's Warming Eve, Secret of My Excess, Dragon Quest, Sonic Rainboom.
 
   Jméno:Rarity  Přezdývka : Rarity
Druh poníka : jednorožec
Pohlavi  : žena
Pocházi z : narodila sa v Ponyville, no jeji předkové  pocházi z Canterlotu
Žije v : Ponyville
Zamestnani : živí sa jako módni  návrhárka a zároveň  je jako predavačka v Caroseul Boutique
Vek :   15-19  let
Najvěci  sen : navrhovať šaty pro  Princeznu Celestiu a najit  svího  prince
 Barvy očí : modré
 Barva tela : bila
 Barva hrivy : fialová
Najlepši kamarátky : Twilight, Pinkie Pie, Rainbow Dash, Fluttershy a   Applejack, ktorou   někedy  hovozí za jeji nevychované  mluvený
Sourozenci  : má mladši  sestru Sweetie Belle ktorá se  ji  do všho  plete  a chce byť  jako ona
Zájmy : móda, kresleni,Flirtovani,nakupováni    
Domáci  zvířátko  : má  kočku jménem Opalescence (skrátcene  Opal)
Element : štedrosti
Povaha : Rarity má v skupine úlohu krásky. Je typickým prototypem  Girly Girl, miluje nakupovani,je  bohatá a rozmazlená.Někdy   působi namyšleně,povrchně až  příjemně egoistická,no vlastne je milá a nápomocná,někdy se  mů že zdát  že je  jen pěkná  tvářička.Na  rozdil  od Dashie, nemá rada  když se   zašpiní. Rada pomáha jiným a chce aby každý poník v Ponyville dobře vipadal. Poníci jsou  z nej hotoví a často využíva svoji šarm aby dosáhla  svoje. Zbira  šperky a je talentovaná. Má mladši  sestru Sweetie Belle, která ji často napodobuje  a vidí ve  svoji  sestře  vzor. Někdy se  sni háda jako všechny sourozenci.Jeji miláček je rozmazlená kočka Opal. Rarity má strach z pavouku  a býva hlavni dekoratérkou při  zvláštnych příležitostech.  Svoje najnovši  módn i kreácie často skouší  na Twilight. Jej velkým snem  je navrhovat šaty pro  princeznu Celestiu a najít  svého prince.Asistent  Twilight - dráček Spike- je do Rarity šileně  zamilovaný.
Rarity je nejmodnější a taky nejhezčí poník v celém Ponivilu Mrkající.

Ví, jak přidat jiskru k oblečení! Miluje, když svým přátelům dělá nejnovější pony módy a účesy.

Rarity:Krásný jednorožec s citem pro módní design.Rarity je hrdinka komixu s kamarátkama jménuje se Záře.

Rarity Relations by AquaticNeon

Má - stejně jako v Equestrii - svůj vlastní krámek s šatstvem. Je stejně nadaná návrhářka a detailistka. Při každé příležitosti má po ruce návrhy pro sebe i své kamarádky. Je trochu pilnější a místo, aby stále nestíhala má často mnoho modelů v záloze. V Rainbooms má na povel klávesy. V kempu Everfree získala schopnost vyčarovávat kouzelné krystalové disky, které jsou téměř nezničitelné.

Výsledek obrázku pro mlp apple jewel

Výsledek obrázku pro mlp apple jewel

 

Související obrázek

 

Výsledek obrázku pro mlp apple jewel

 

 

 

 

 

 

 Rarity je velkorysá a laskavá. Její přátelé si k ní chodí pro rady o nejnovějších módních trendech. Všechny chtějí být krásné a to především při pohledu na jejich znaménka na boku.

 Rarity.Rarity.Rarity.    

Wanted - Rarity by LionheartcartoonRarity.