Jdi na obsah Jdi na menu
 


princezna Twilight Sparkle

11. 12. 2013

Twilight Sparkle

        

 

 Jméno/přezdývka
 Twilight Sparkle/Twilight
Pohlaví/Karma
Žena/kladbá
Druh
Jednorožec (později Alicorn) (asi mislim jednorožec napul i pegas)
Titul
Element magie, princezna přátelství
Pochází
 Canterlot
žije
 Ponnyville
zaměstnání
 Studentka princezny Celestrii,a knihovnička v Ponivilu,princezna
Blízcí
 Fluttershy,Applejack,Rarity,Pinke Pie,Rainbow Dash,Shining Amor,Cadace,Spike,Starlinght Glimmer
Výskyt
  Můj malý pony:přátelství je magické (seriál).Equestria girs

Twilight klisnička plodina S2E25

  Věk:odhadem 14 nebo 19 let

 Barva oči:tmavě fialové

 Barva těla:pastolovofialová

 Barva hřívy:tmavě modrásvětlo růžovým a světlofialovým pruh Element : Mágie 

Najlepší kamarátky : Applejack, Rainbow Dash, Rarity, Pinkie Pie
Asistent : Spike
Zájmy : čtění ,skoušení nových vecí, tráveni času s najlepšími kamarátkami
Domáce zvířátko :sova Owloysius
 
Povaha : je tichší a plachši, skvelá organizátorka vecí a rozená vůdkyně. Za všeho najrači čte  knihy a skouší nové veci. Někdy si z nej Dash dělá srandu. Býva nerozhodná a někdy se na ní Rarity moc rada  - naní  neustále skouší svoje oblečky. Twilightin štýl je pomerne jednoduchý a nemá rada přehnané veci. Nesmi chybět pri žadnim dobrodružstvi a je spravodlivá. Princezná Celestia ji poslala do Ponyvillu aby Twilight spoznala, čo je přátelství.
Twilight S2E25 ostříhané
Ahoj začnu s poníka Twilight Sparkle je to Chytrej a Hodný poník. Má ráda učení. Má nejlepšího kamaráda jmenuje se Spike je to Fialovej drak.Usmívající se 

 Twilight Sparkle je hlavní protagonistka seriálu. Je to jednorožec (od poslední epizody třetí série alicorn) a je mimořádně nadaná schopností magie. Je velmi chytrá, zodpovědná, odhodlaná a racionální. Je i nevlastní neteř a od dvacátého šestého dílu druhé série švagrová princezny Cadance. V prvním díle první série se přestěhuje z Canterlotu (hlavního města Equestrie) do malého městečka Ponyville, aby zde zkontrolovala přípravy na oslavu letního slunovratu, trávila dovolenou a našla si nové přátele. Žije i pracuje v knihovně společně se svým dračím asistentem Spikem a sovou Owloysiusem (Sovicií). Své přítelkyně (Minuette, Lemon Hearts, Twinkle Shine, Moondancer a Lyru HeartStrings, která se však většinu seriálu zdržuje v Ponyvillu), které v Canterlot nechala, jela opět navštívit až v díle Látání děr v páté sérii. Twilight pravidelně zaznamenává studium přátelství prostřednictvím dopisů, jež posílá ona (1. série) nebo její kamarádky (2., 3. série) princezně Celestii. (Od 4. série) také zaznamenávají tyto poznatky psaním do společného deníku. Od konce třetí série se stává princeznou, a od konce čtvrté serie je známa pod titulem princezny přátelství. Reprezentuje element magie.

Twilight Sparkle choválne-překonatelnou lásku k učení.Jeto přirozená vůdkině.Trpělivá kamarátka,neobytná organizátorka a zanícená čtěnářka.Bydli v Ponnyville nad zlatým dubem,který je zároveň sídlem knihovny.Vní také pracuje se svým pomocníkem Spikem a sovou Owscious jako knihovnice ze šesti elementu harmonie zastupuje element kouzlo.Princezna Celestia si ji jistě jako hříbě na zámku Canterlot vybrala za svou žákyni pro studium nejvyšších forem kouzlení.Když si princezna uvědomila.Že Twilight Sparkle si vic vázi vědění než přátel.Vyslala ji do  ponyville,aby se přiučila kouzelným vlastnostem pátelství.Proto že se Twilight ne jen naučila ovládat kouzla,,ale sama získala schopnost vytvářet je prostřednictvím síli přátelství,byla obdařena křídly a získala titul princezna Twilight Sparkle.
Twilight Sparkle je rozená vůdyně a úžasná kamarátka.Je spořádaná a trpělivá.Nejraději tráví čas mezi knížkam!A tak je jejím nejoblíbenejším místem knihovna.Její druhou největší vášní je věda,a proto je Twilight nejlepší školačkou v zemi princezny Celestie.
O Twilight toho zatím moc nevím, ale vím, že se v jednom díle vydala do Zapovězeného lesa a skameněla z pohledu do očí příšery, o které se zmiňuji v článku o Fluttershy. Taky vím že Twilight osobní značka je hvězda. Twilight díky svému kouzelnému rohu může hýbat věcmi a vyzvedávat je do vzduchu, stejně jako Rarity a princezna Celestia.Taky se pomocí kouzelné síly svého rohu dokáže teleportovat(přemístit z místa na místo), což jsme zjistila v seriále, akorát jsme nevěděla jak se to jmenuje, a pak mi to došlo, když mi Luna napsala koemntář, takže sjem se to dozvěděla částečně i od ní. Taky vím, že Twilight má jako kamaráda malého neposedného a trochu pyšnivého dráčka jménem Spike. Twilight je jednorožec. V jednom díle měla Twilight konkurenci s nějakou protivnou namyšlenou Trixie, která si vymyslela že porazila velkou obludu Ursu Mayor. Tím se samozřejmě jen chlubila, ale Twilight, jakož to nejmocnější poník v celé Ekvestrii(nevím jak se to píše, tak to píšu tak jak se to čte), nakonec Ursu minor porazila sama a všichni ji obdivovali, zatím co Trixie zbaběle utekla a přiznala že tu historku si vymyslela. Tento díl je díl č.6. Udivuj vás proč jsme psala ursa mayor a teď jsme napsala ursa minor? Twilight zjistila že tole byla ursa minor a navíc nechtěla nikomu ublížit, jen to bylo vylekané miminko, a pravá Ursa mayor, edy jeho matka, je mnohem mnóhem obrovštější!!!

Snaží se najít odpověď na každou otázku. Ať už studuje knihu nebo tráví čas s přáteli, vždycky se dozví něco nového!Twilight dostala za úkol od princezny přijít na to v čem spočívá kouzlo přátelství a tak z každého nového dílu seriálu napíše princezně nějaké ponaučení o přátelství.

Jmenuje Twilight Sparkle a mám psa Spika. Je mi 12 let a ráda tancuju a čtu. Dřív jsem bývala poník, ale musela jsem na Zem zachránit princeznovskou korunku, kterou ukradla Sunset Shimmer. Od té doby, co jsem zachránila korunku, žiji na Zemi.
Můj obrázek:
Twilight Sparkle je hlavní postavou seriálu My Little Pony. Je to jednorožec (Po třetí sérii Alicorn) a představuje jeden z šesti elementů harmonie (Magie). Je žačkou princezny Celestie, která si ji vzala do učení, když při přijímacích zkouškách do školy pro talentované jednorožce projevila velký magický talent. Na začátku celého seriálu se i se svým věrným společníkem Spikem přestěhuje z Canterlotu do Ponyvillu, kde studuje magii přátelství. Po třetí sérii už není studentem princezny Celestie, ale je princezna přátelství.
Vzhled: Twilight je fialový jednorožec (alicorn) s tmavě modrou hřívou a s růžovými a fialovými pruhy. Její oči jsou taktéž fialové. Její cutiemark je šesticípá růžová hvězda a kolem ní je pět malých hvězdiček. Představuje element magie.
Povaha: Twilight je chytrá, organizovaná a přátelská. I když se to v prvním díle nezdálo. (Než se přestěhovala do Ponyvillu, o přátele se vůbec nezajímala a radši studovala. Ovládá silnou magii, kterou zvládnou jenom Alicorni. Miluje knihy, proto se také po příjezdu do Ponyvillu nastěhovala do knihovny. Na konci čtvrté série začne bydlet v jejím vlastním zámku v Ponyvillu.
Patří mezi šest hlavních postav.Je to alicorn (okřídlený jednorožec).Dříve byla jednorožec, ale potom se stala princeznou. Je to žákyně samotné Celestie- královny Equestrie.Její bratr je Shining Armor-velitel stráží.Má dráčka Spyka a sovu Owliciouse (Oulyvišuse).

Svědomita a inteligentní Twilight Sparkle je posedlá jedné věci.Studujní magii.Ona studovala tolik,ona neměla čas na jiné poníky.Twilight jde po boku učitelky princezny  Celestrii,platí její rádce.Princezna Celestria ví o Twilight je ústřední postavou celého seriálu MLP: FiM (My Little Pony: Friendship is Magic). Je to jednorožec a představuje element magie (je žačkou samotné princezny Celestie, která si ji vzala do učení, když při přijímacích zkouškách projevila velký magický talent, přičemž také získala své znaménko a nechala vylíhnout se svého později věrného společníka draka Spika. Jednou ji princezna Celestia poslala do malé vesničky Ponyvillu, kde se ten rok konají oslavy letního slunovratu, aby pomohla s přípravami a "našla si nějaké kamarády", to druhé Twilight nechce a nechápe, ale nakonec se chtě nechtě seznámí s Aplejack, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy a Pinkie Pie, nakonec zjistí, že společně tvoří šest elementů a spojí se, aby se postavily Nightmare moon (Princezně Luně). Společně se jim to podaří. Twilight se ale nechce vrátit zpátky do Canterlotu (hlavního města poníků) a princezna Celestie jí dovolí zůstat v Ponyvillu s kamarádkami. Dále samozdřejmě zažívají spousty dalších dobrodružství.

Oblíbená barva : ?Fialová?
Oblíbená činnost : Učit se se svými kamarádkami
Zajímavosti : Twilight Sparkte je velmy talentovaný jendorožec. Hrála v všech episodách v pohádce My Little Pony : Friendship Is Magic

Twilight Sparkle:Jednorožec,hlavní postava,(Soumrak Jiskřící).

 Twilight Sparkle je hlavní protagonistka seriálu. Je to jednorožec mimořádně nadaný schopností magie. V prvním díle první série se přestěhuje z Canterlotu (hlavního města Equestrie) do malého městečka Ponyville, kde žije i pracuje v knihovně společně se svým dračím asistentem Spikem a sovou Owloysiusem. Rovněž zde pokračuje ve svých studiích. Od konce třetí série se stává princeznou a alicornem. Reprezentuje element magie.

Twilight Sparkle člověk na skříňky EGLidský Twilight ID EG2

Twilight Sparkle
Twilight je ústřední postavou celého seriálu MLP: FiM (My Little Pony: Friendship is Magic). Je to jednorožec a představuje element magie (je žačkou samotné princezny Celestie, která si ji vzala do učení, když při přijímacích zkouškách projevila velký magický talent, přičemž také získala své znaménko a nechala vylíhnout se svého později věrného společníka draka Spika. Jednou ji princezna Celestia poslala do malé vesničky Ponyvillu, kde se ten rok konají oslavy letního slunovratu, aby pomohla s přípravami a "našla si nějaké kamarády", to druhé Twilight nechce a nechápe, ale nakonec se chtě nechtě seznámí s Aplejack, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy a Pinkie Pie, nakonec zjistí, že společně tvoří šest elementů a spojí se, aby se postavily Nightmare moon (Princezně Luně). Společně se jim to podaří. Twilight se ale nechce vrátit zpátky do Canterlotu (hlavního města poníků) a princezna Celestie jí dovolí zůstat v Ponyvillu s kamarádkami. Dále samozdřejmě zažívají spousty dalších dobrodružství.
Equestrijská Twilight (jak již bylo uvedeno) na Canterlot High dvojníka nemá. Ten totiž studuje na Crystal Prep. Oproti první Twilight, tato nosí drdol, brýle, školní uniformu a medailonek, který sama vyrobila a který jí měl pomoci pochopit zvláštní energii vycházející z Canterlot High, ze které se nakonec vyklube magie přátelství z fyzického hlediska. Tato Twilight se - stejně jako druhá - totiž zajímá o přírodní vědy (ve kterých je mimochodem nejvyspělejší z Crystal Prep), ale Twilight z Equestrie přátelstvím kdysi pohrdala a odmítala si připustit jeho váhu v životě. Naproti tomu tato Twilight si tuto pravdu (aspoň z části) připouští, a řeší jiný problém - naopak teď nikdo nechce kamarádit s ní. Pravděpodobně zůstává jednorožcem, i když z Twilight z Equestrie udělají alicorna... Equestrijskou Twilight teď na Canterlotu zastupuje Sunset Shimmer, jelikož obě vědí o přátelství a o magii první poslední, zatímco crystal-prepská Twilight neví nic ani o magii, ani o přátelství. Představuje tedy opak nejen Sunset Shimmer, ale i opak sebe sama. Navíc její medailonek vysává všechnu magii, kterou najde. Dá se tedy říci, že magii krade, což je přesně opačná úloha člověka, který reprezentuje element magie. Když pak Twilight medailon pod nátlakem nedobrovolně otevře, promění se v Mindnight Sparkle (viz níže...). Později přestupuje na Canterlot High, a dívky ji ochotně příjmají mezi sebe. V kapele Rainbooms zastává stejnou pozici, jako její dvojník - tedy pozici hlavní zpěvačky. V kempu Everfree získala schopnost telekineze.
Související obrázekVýsledek obrázku pro equestria girl everfree forest
 
Výsledek obrázku pro equestria girl everfree forest
 
  Vzhled

 Twilight je fialový jednorožec, hřívu a ocas má též fialové s růžovými pruhy, její oči jsou také fialové. Oba její boky zdobí znaménko ve tvaru šesticípé hvězdy a kolem ní je pět malých hvězdiček.
Twilight Sparkle ID S4E15
 

Povaha a vlastnosti

 Twilight je skvělá studentka, je velmi chytrá a dokáže odpovědět prakticky na každou otázku, která se dá nějak rozumě vysvětlit. Má silnou magickou moc a zvládá spousty kouzel, její kouzla, jako u každého jednorožce vychází z jejího rohu, ale ona je co se kouzel týče o mnoho lepší než ostatní jednorožci (ti většinou dokáží pouze přemisťovat věci). Twilight Sparkle byl nazýván " Twilight Twinkle. 

Magie: Twilight Sparkle je mimořádně talentovaná na magii. V záběru do minulosti v znamínko Chronicles,Celestia říká Twilight, že ona nikdy neviděla jednorožce s tolika schopností.

Rodiče twilight Sparkle matkaTwilight Velvet,otec Night Light

 

 

Twiligt Sparkle byla v komixu hrdinka s ostatními kamarátky a jménovala se Ledova Rohyne

File:Twilight's element of magic crown cropped S1E02.png

File:Element of Magic princess crown S3E13.png

File:Twilight's new crown cropped S4E02.png

 

Výsledek obrázku pro mlp shooting star

 

File:Twilight with robe and scepter S4E02.png

 

Twilight Sparkle Relations by AquaticNeon

 
Twilight Sparkle Windy Mane Vector by tamalesyatole
 
 
Focused by DewlShock
    
 
 
 
 
 
 Princess Twilight Sparkle je velmi chytrá a je rozená vůdkyně. Pomáhá svým přátelům díky svým schopnostem a talentu v jejich práci.
Moonlight Dance Twi and Peter by MLR19
Twilight Sparkle WP by MLR19
Twilight Shield by MLR19
  
 
 
Twilight's clop by GGD15 
 
Twilight.
 
 
     Kaboom! Magic! [SFM|GIF] by argodaemonMahou Shojo Twilight Sparkle! Gif Version by FantasyBlade  Wanted - Twilight Sparkle by Lionheartcartoon
  
Twilight Sparkle Gala by MLPVectors1998     
 Twilight s rodinkou.