Jdi na obsah Jdi na menu
 


pinkie pie

27. 12. 2013

Rozchichotana,živá a jednozačně holčičí rozdovaděnou Pinkie Pie není na úlicích Ponyville přehlednout!Nejprostší poník široko daleko má jediné přní:bavit ostatní,a tak je neutuchajících zdrojem zábavy.Jeto volnomyšlenkářka,která často jedná z pouhého rozmaru a řídí se především svým srdcem.Nikoho by ani nenapadlo,že vyrůstala na ponuré kamenné farmě.Pinkie Pie neustála dychtivě touží každého pobavit a je schopná najít i ten sebemenší důvod pro uspořádání oslavy.Miluje sladké a ještě raději ho peče.Často ji proto najdete v cukrárně na Sugar cube Cgrneru kde pracuje a bydlí.Je element smíchu.

Pinkie Pie je jako sopka,která neustále srší energii.Ze všeho umí udělat zábavu a každého rozesmát.Ráda si dělá legraci s ostatních poníků.Ale na de všechno miluje organizování setkání poníků a pečení sladkých koláčů.Je také trochu chamtivá.V Poniville pracuje  v cukrárně.

Pinkie Pie je poník který má rád Oslavi A večírky. A dělá je taky sama (je Trochu ulítlá spíš na hlavu). Ale stejnak je to dobrá kamarádka.

Pinkie Pie (celým jménem Pinkamena Diane Pie) je poník se zálibou v oslavách, které organizuje při každé příležitosti. Má veselou, bezstarostnou, často až chaotickou povahu. Navzdory tomu ale vůbec není hloupá - naopak  často lepší informace a důvtipnější a promyšlenější (i když ne vždy nejlepší) reakce než většina poníků v jejím okolí. Pracuje v místním pekařství Sugarcube Corner jako pekařka, pomáhá panu a paní Cakeovým při práci (i zákazníkům při konzumaci jídla), a hlídá jim jejich děti-dovjčata: syna Pound a dceru Pumpkin. Pochází však z kamenné farmy, kde žije i její rodina. Má spoustu sester (např. Maud Pie), a všechny jsou dokonalým zhmotněním jednoho z temperamentů. Například Maud je flegmatik. Pinkie je z nich druhá nejmladší a nejvstřícnější. Ostatní sestry jsou chladné a odtažité, (tyto jejich vlastnosti v celku úspěšně zakrývají jejich ryzí srdce). Naopak Pinkie Pie je živá až běda (navíc je známo, že se pohybuje pomocí skoků vyšších, než je ona sama). Má ve zvyku v celku běžně porušovat fyzikální zákony. Umí nadměrně protahovat končetiny i obličej, zbrzdit pád ještě ve vzduchu a dopadnout hladce jako list a měnit polohu až nadkosmicky rychle. Jinak řečeno je schopná zvládnout cokoli, jen když to pobaví... V celém seriálu je pravděpodobně nejvýraznějším komickým prvkem, zvláště díky svým naprosto neadekvátním reakcím na dané situace. Má také pinkiesmysl - schopnost, s jejíž pomocí dokáže „předpovídat" budoucnost na několik minut dopředu, a to pomocí pocitů a tiků jednotlivě, nebo v sérii.Většinou předem ví, co to znamená a kde se to stane. Nejznámější z nich je „třesoucí se ocásek" který předpovídá pád (ať už předmětu nebo bytosti).Ve filmu Equestria girls také ,,údajně" odhadem hned 2x naprosto přesně uhodla to, o čem vlastně nic nevěděla... Jejím mazlíčkem je bezzubý krokodýl Gummy, je s ním spoustu legrace! Je milovnice všech sladkostí. Reprezentuje element radosti.

 Pinkie Pie je jedna z hlavních postav v seriálu. Je to velmi přátelský, a společenský zemní poník. Pochází z kamenné farmy, ale později se přestěhovala do Ponyvillu. Ráda vtipkuje, peče, zpívá a tančí. Má dvě mladší sestry, které ale bydlí s rodiči na kamenné farmě. Jako mazlíčka má bezzubého aligátora, jmenuje se Gummy. Reprezentuje element smíchu.

Pinkie Pie je jednou z hlavních hrdinek seriálu. Bydlí a pracuje v „Cukrovém koutku“ / „Sugarcube Corner“ u pana a paní Cakeových. Jejím oficiálním povoláním je pekařka/cukrářka a pořadatelka oslav. Ke svým bláznivým písničkám si sama skládá hudbu a píše texty. Rovněž umí hrát na několik hudebních nástrojů (zároveň). Za mazlíčka má bezzubého aligátora Gummy jménem   který v díle „Párty pro jednoho“ / „Party of One“ oslavil právě jeden rok.

Je to jedna z šesti hlavních postav.Je to pozemní poník.Pracuje v Sugar Cub Coner.Ráda pořádá oslavy. Její mazlíček je bezzubí krokodýlí mládě Gummy.

Pinkie Pie je „zemní poník“ a zastupuje Element Smíchu.

Vzhled: Pinkie Pie je světle růžový poník s tmavší růžovou kudrnatou hřívou, která se narovná, když je Pinkie smutná. Má světle modré oči. Její cutie mark jsou 3 nafukovací balónky (Dva modré a jeden žlutý), představují její zálibu v pořádání oslav.

Povaha: Pinkie je energická, stále veselá a přátelská a nejvice ji rozveselí, když může rozesmívat její přátele. Většinou se chová až moc dětinsky a vše jí připadá vtipné, dokonce i když stojí tváří v tvář nebezpečí. V konverzaci odbíhá často od tématu.Ale ne úmyslně, spíše pro pobavení a odlehčení situace.

Svět je jedna velká party! Osobnost: Pinkie Pie je výstřední, energický, ale jinak velmi přátelský a společenský poník. Je také největším vtipálkem z celého „Poníkova“ / „Ponyville“. Miluje oslavy, miluje, když si může z někoho vystřelit nebo když si někdo vystřelí z ní samotné, ale ze všeho nejvíce miluje sladkosti všeho druhu, a to do takové míry, že občas zapomene i na slušné vychování přijídle. V konverzaci odbíhá často od tématu. Ne však úmyslně, ale spíše pro
pobavení a odlehčení situace.
.Většinou se chová ztřeštěně, někdy až trochu dětinsky a směje se a dovádí dokonce i tváří v tvář nebezpečí. Někomu proto může přijít Pinkie Pie hloupá. Někteří poníci ji, bohužel, neberou příliš vážně, ale ve skutečnosti je Pinkie velice vnímavá a ohleduplná a vyzná se i v tématech, která jsou ostatním poníkům naprosto cizí – jako například hmyzí škůdci „paraskřítci“ / „parasprité“ / „parasprites“ v desáté epizodě první série.

 
 

 Pinkie Pie byla už od první epizody představena jako bláznivý poník. Svá moudra a názory nejraději sděluje ve formě zpěvu – například: Laughter Song (Giggle at the Ghostly), Evil Enchantress, Cupcakes, Pinkie’s Gala Fantasy Song, You Gotta Share You Gotta Care anebo Hop, Skip and Jump. Vše, jak jinak než vlastní produkce. I když se její písničky nesetkávají vždy s úspěchem, Pinkie nepřestává tvořit a udivovat všechny okolo

Pinkie má rovněž zvláštní schopnost zvanou „růžocit“ / „Pinkie Sense“, díky které předvídá budoucnost. „Růžocit“ se projevuje různými triky a nepředvídatelnými (a někdy až neuvěřitelnými) pohyby těla – samostatně nebo v sérii, přičemž každá série tiků a záškubů znamená něco jiného. Sama Pinkie si tuto schopnost nedokáže nijak vysvětlit. Skeptická Twilight Sparkle se snaží původ „růžocitu“ nějak rozumně vysvětlit, leč neúspěšně. Nakonec musí sama uznat, že pro něj žádné rozumné vysvětlení vskutku není a namísto pochybování „prostě uvěřit“. Ostatní poníci se mají před jejím „talentem“ na pozoru, jelikož každé další škubnutí, by se mohlo týkat právě jich.

Pinkie Pie umí také výborně bruslit, jak předvedla v jedenácté epizodě první série - díl „Winter Wrap Up“. Důvodem je prý to, že bruslí už od „první chvíle, od chvilky, cinky Pinkie kobylky…“ / „since I was itty-bitty little-ittle twinkie-Pinkie…“

Pekařské a cukrářské umění, v případě, že pracuje samostatně, zvládá Pinkie na jedničku. To také vysvětluje její zálibu v dortech, koláčcích, muffinech a dalších sladkostech. Nebojí se ani experimentovat – v pilotním díle sní muffin politý ostrou omáčkou se slovy (a s plnou pusou): „Tfo je? Je to motf dobré!“
V případě, kdy jí pomáhala Apple Bloom, která neměla s pečením žádné zkušenosti, se jim podaří muffiny pouze připálit. A v případě, kdy jí „pomáhala“ Applejack (přepracovaná a nevyspaná), dopadla jejich společná snaha vskutku katastrofálně. Namísto „pečených dobrůtek“ udělaly plnou várku „pečených nechutek“.
V epizodě „Zelená Ti nesluší“ / „The green isn’t your color“ (s1e20), kdy Pinkie peče a zdobí cukroví sama, vypadají její výtvory naprosto výtečně. 
 

Historie a zajímavosti

Namísto normální chůze Pinkie Pie velice často hopsá (doprovázena typickým zvukem pružin).

Ve třiadvacáté epizodě první série (díl „Cutie Mark Chronicles“) - na požádání Apple Bloom, Scootaloo a Sweetie Belle - vypráví Pinkie o tom, že vyrostla na kamenné farmě spolu s rodiči a dvěma sestrami. Srst a hříva její rodiny jsou zemitých barev - odstíny hnědé a šedé. Dále Pinkie vypráví o tom, jak poprvé spatřila duhu. Tu způsobila Rainbow Dash a její „duhový třesk“ / „sonic rainbom“. Pinkie Pie zažívá neskutečnou radost, začne se usmívat od ucha k uchu a její vlasy získají typicky nadýchaný vzhled. Od té doby se už jen směje a pořádá oslavy. Vůbec první oslavu uspořádala na kamenné farmě pro svou rodinu.
Pinkie končí vyprávění větou: „A tak vznikla Equestrie! Někdy Vám možná povím o tom, jak jsem přišla ke svému „znaménku (krásy)“ / „cutie mark“ – jde o znamení na boku každého poníka. Nejmenší poníci tato znamení ještě nemají.
V tomto díle je rovněž prozrazeno celé její jméno – Pinkamena Diane Pie – jak ji oslovila matka.

Její krásně načechrané a kudrnaté vlasy se narovnají a slehnou, pokud je Pinkie Pie smutná, či jinak rozladěná, ne-li přímo v depresi. Například, když podezřívá své přátele, že už ji nemají rádi, a když jí Spike (pod nátlakem) její podezření „potvrdí“. Později když zjistí, že ji její přátelé, stále milují, její vlasy „explodují“ zpátky do bláznivě nadýchaného stylu.
Ač se v průběhu seriálu snaží své vlasy všemožně upravit, vždy se vrátí opět do původní podoby.

Pinkie Pie plakala v životě jen třikrát – v druhé části pilotního dílu a dále ve druhé sérii, v epizodách „Baby Cakes“ a „The Super Speedy Cider Squeezy 6000“.

Pinkie, ač je tato informace předmětem sporu doteď, je také známa pro své reakce na publikum u televizních obrazovek – zírání a pitvoření „do kamery“ – nebo také reakcemi na animační sekvenci/přechod. Například v epizodě „Over a barrel“ (s1e21) se v posledních vteřinách vecpe do „záběru“ a roztáhne pohybující se „závěrku“ se slovy: „Hej! To jsem přece říkala už já!“ Reaguje tak na Twilight, která v dopisu pro princeznu Celestii použila slova písně „You gotta share, you gotta care“.

Ve třinácté epizodě druhé série se Pinkie Pie zhostí hlídání malých poníků Cakeových. Zjistí však, že to nebude až taková legrace, jak si myslela…
 
 
 
Vztahy

 
Applejack – S Pinkie Pie sdílí nadšení a um v pečení sladkých dobrot (zvláště jablečných koláčů) a podobně jako Pinkie, je i Applejack velmi hravá. Je upřímná a čestná, a proto jí dělalo veliké potíže lhát Pinkie do očí, když pro ni připravovala narozeninovou oslavu, kterou měla udržet v tajnosti.

Fluttershy – Pinkie Pie moc dobře ví, jak citlivá je Fluttershy, a proto ji, jako jednu z mála, šetří svých vtípků a narážek. Přestože je Fluttershy o rok starší, Pinkie se k ní chová jako k mladšímu poníku, ale nemyslí to nijak zle. Pinkie Pie by nikdy nedovolila, aby Fluttershy
někdo ubližoval.

Rainbow Dash – Rainbow Dash je rovněž velmi aktivní a energická. Je také velký šprýmař a občas se s Pinkie „špičkují“. Jindy zase pro dobrý vtip své síly spojí. Pinkie je ohromena Dashiným leteckým uměním a to v ní vzbudilo zájem se s ní spřátelit. Přestože je někdy Rainbow Dash unavena jejím chováním, tak kamarádce v nouzi vždycky ráda pomůže.

Rarity – S Rarity si vyměňují vzájemné vtípky i komplimenty. V epizodě „Dragonshy“ hrají pětatřicet her piškvorek a třebaže je všechny Pinkie Pie vyhrává, Rarity se nezlobí a zkouší štěstí dál.

Twilight Sparkle – S Twilight jsou skvělí přátelé. Pinkie Pie byla první poník, kterého v „Poníkově“ / „Ponyville“ potkala a první, který se s ní chtěl ihned spřátelit. Ač Twilight nesdílí její rozpustilé chování, dokáže její výstřednost přejít, zasměje se a nikdy se neurazí.

 
 

 
  Jméno :Pinkie Pie

 

 Přezdývka  :Pinkie
Druh poníka : zemský poník
Pohlavi  :žena
Pocházi  z :Ponyville
Žije v :Ponyville
Zamestnani  :peče dorty a koláče, živí sa jako cukrářka
Vek :odhadem  od 14 do 19  let, je  též známa  že je o rok mladšia jako Fluttershy.
 Barvy očí :modré
 Barva tela :pastelovoružová
 Barva hrivy :cyklamenovo-ružová
Najlepši  kamarátky :Applejack, Rainbow Dash, Rarity, Twilight Sparkle
Zájmy :pečeni,párty,zábava,seznamováni se  s novými poníkmi, smich
Domáci  zvvířatko :malý krokodíl Gummy(Gamy)
Element : smiechu
Povaha :na rozdil od plachej Twilight či bojazlivej Fluttershy je Pinkie skute čnou párty  holkou. Miluje oslavy a nesmí  chybět  ani jeden z nich. Dokáže zorganizovat  velké  večírky a nikdy sní neni nuda. Je veselá, optimistická, zábavná, hyperaktívna, proste energetická bomba s která  vám zlepší náladu. Když však  jde do tuhého,vžy vi jak svojich kamarádek  zastat.
Pinkie Pie byla hrdinka s kámoškama a jménuje se Pony Střela.
 
 
 
 Pinkie Pie Relations by AquaticNeon

 

  Pinkie Pie:hyperaktivní pony,který miluje párty. 

 

 Pinkie Pie je veselá a hravá. Usmívá se a směje se se svými přáteli celý den! Má ráda sladkosti a

pořádá skvělé večírky.

Související obrázek

Související obrázekSouvisející obrázek

Výsledek obrázku pro mlp pinkie pie dress

Výsledek obrázku pro mlp  nurse ponies

Výsledek obrázku pro mlp pinkie pie dress

Výsledek obrázku pro mlp pinkie pie serie dress

Související obrázek

 Související obrázek

Související obrázek

Výsledek obrázku pro mlp pinkie pie dress

Výsledek obrázku pro mlp pinkie pie dress

Výsledek obrázku pro mlp pinkie pie dress

Pinkie se od svého dvojníka z Equestrie příliš neliší. Stejně podnikavá a potřeštěná... Místo vyřčených vtipů, vtipkuje tato Pinkie spíš zvláštnímy pohyby. Na Canterlot high má obvykle za úkol pořádat oslavy a diskotéky. V kapele hraje na bicí soupravu. V kempu Everfree získaly její konfety, které okolo sebe stále rozhazuje, vysoce výbušné vlastnosti.

 

 

  

Pinkie Pie.Pinkie Pie.Soundtrack - My Little PonyM. C. Pie by Jeatz-Axl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledek obrázku pro pinkie pie

Pinkie Pie.