Jdi na obsah Jdi na menu
 


FLuttershy

27. 12. 2013
 
Fluttershy je přirozená kráska s jemným a klidným vystupováním,tento stydlivý a skromný poník má vzácný dar pro zacházení se zvířaty.Svým milím a upřímným jednáním dokáže okouzlit každé zvíře,od nejdrobněších tvorů po ta nejmocnější mytická stvoření a zastavá tak neocenitelné místo v partě kamarádek přicestách za dobrodružtvím.Přestože se bojí výšek (což je samo osobě pro pegase pěkně trapné) a vyplaší ji i ten nejtišší vánek,nedělaji sebemenší problém uklidnit podraždeného mantikoru nebo lačné draky,sebevědomí jí sice schází,ale dříme v ní vnitřní síla která se probudí vždy,když se někdo ocitne v nebezpečí.Fluttershy musí překonat spoustu strachů,ale jednoho dne z zní její síla charakteru a obrovské srdce učinní významnou postavu,se kterou se nadále bude muset počítat.
 
Myslím že Fluttershy si projde opravdu obrovským vývojem.Neustále bojuje se svou stydlivou povahou.A doopravdy roste.Musí čelit draům,postavit se poníkům,kteří ji přehlížejí,a vzdorovat strašlivému tornádu.Na malého poníka,který by nejraději snídal v trávě s lesními živočichy,je toho docela dost.
 
Fluttershy je velmi jemná a něžná.Přesto že je od přírody plachá,když je třeba postavit se za své přátelé,umí být velmi statečná.Miluje všechna zvířata od těch nejmenší po největší a nebezpečnou zvěř.Díky tomuto daru zachránila Fluttershy mnoho svých kamarádů poníků z nepříjemních situacích!
 Fluttershy je stejně jako Rainbow Dash pegas. Oproti ní je však naprosto klidná, trpělivá, empatická, hodná a bojácná, avšak je ochotna riskovat cokoliv pro dobro svých přátel. Nežije jako ostatní pegasové v největším městě na obloze Cloudsdale (česky Mrakodal), ale v chatě na kraji Ponyville, a také oproti ostatním pegasům téměř nikdy nelétá - nebo alespoň chodí mnohem častěji. Má mnoho skrytých talentů, o kterých buď neví, uplatňuje je v soukromí nebo se je stydí nebo bojí použít, jako např. zpěv, šití nebo skládání písniček. Má ale i talent, který používá docela často: svůj hypnotický pohled. Má panickou hrůzu z poníkovských oslav strašidel, podobných lidskému halloween. Rozumí řeči všech druhů zvířat. Často je doprovázena svým svérázným králíkem Angelem (Andílkem). Díky své mírné a laskavé povaze reprezentuje element laskavosti.
 Fluttershy je hrozně stydlivá ale má moc ráda zvířata chodí furt do kouzelného lsa a pomáhá zvířatum. 
 Flutthershy je jedna z nejvzácnějších poníků, má Element laskavosti a umí se přeměnit ve vodního pegase. Je málo poníků kteří mají Element a umí se proměnit ale je jich maximálně 6! Síla:150% Vodní Flutthershy:

Fluttershy je Pegas a jedna z hlavních postav v seriálu. Žije v malém domečku nedaleko lesa Everfree. Fluttershy je zaměřena na péči o zvířátka, narozdíl od jiných pegasů, kterí se starají o počasí. Má taky vlastního mazlíčka, malého králíčka Angela, která je ale moc rozmazlený a tak někdy Fluttershy zlobí. Reprezentuje element laskavos
Fluttershy je pegas. Má růžovou hřívu a světlou srst. Její oči mají barvu silného cyanu, což je zelená. Jedná se o velmi milou a tichou postavu. Téměř nikdy nekřičí. Vždy jde slyšet jen pronikavý pískot.
Vzhled: Fluttershy je světle žlutý poník s dlouhou světle růžovou hřívou a ocasem. Má modrozelené roztomilé oči a její Cutiemark jsou tři růžoví motýlci, kteří představují Fluttershyinu lásku ke zvířatům.
Ovládá element laskavosti.
Povaha: Je velmi milá, tichá, plachá a stydlivá a proto má vždy problém se vůbec představit. Nerada se baví s ostatními poníky a radši se stará o její zvířátka. Někdy ale projeví trochu agresivity a když se to stane, všichni litují, že se s naštvanou Fluttershy něco začali.
Fluttershy je zaměřena na péči o zvířata narozdíl od jiných pegasů, kteří jsou zaměřeni na počasí.
Jenda z šesti hlavních postav.Je to pegas.Bojí se výšek.Stará se o zvířátka.Její mazlíček je bílý králíček Andílek (Angel).
Tohle je pravá rodina,objevili se i v seriálu.
Tihle nejsou pravá rodina ne ne to ne.
        

 

Jméno:Fluttershy Prezývka : Fluttershy
Druh poníka : pegas
Pohlavie : žena
Pocházi z : Cloudsdale
Žije v : Ponyville
Zamestnáni : stará sa o zvířatka
Vek : 15-19 let
 Barva očí : Modré
 Barva tela : žluta
 Barva hrivy : svetloružová
Najlepší  kamarátky : Rainbow Dash ktorá sa jich vždy zastane, Rarity, Applejack, Twilight Sparkle, Pinkie Pie
Zajmy : zvířatka  a rastliny
Domáci  zvířatko : zajic Angel
Element : dobrosrdečnosti
Povaha : je milá a  přátelská, no strašně  plachá a bojazlivá. Párkrát sa svoji  povahu snažila zmeniť, no  mnoha  poníku usoudilo.že  to není  nejlepší.Fluttershy miluje zviřatka a je to pegas s veľkým srdcem.Žije  uprostred lesíka kde poskytuje starostlivosť  více  zvířatkum.
 
 
   
Fluttershy Relations by AquaticNeon
Ehm, ahoj. Jmenuji se Fluttershy. Mám moc ráda zvířátka. Moje kamarádky jsou pro mě na prvním místě. Je mi 12 let a žiji na Zemi.
Můj obrázek:
  
 Je svému ponímu já také velmi podobná. Pomáhá v tamním útulku a do školy nosí zvířata (která tam nesmí) v batohu. Chová se trochu jistěji a neempatičtěji než ve druhém případě. V Rainbooms hraje na tamburínu. V kempu Everfree získala schopnost mluvit se zvířaty. 

 Fluttershy:plachý a bojácný pony (pegas),který má rád zvířata.Fluttershy jako hrdinka s kámoškama jménem Sedlo běžka a byla i Fatrpir.

Související obrázek

 

 

 

 

Tento Equestria Girl je plachý a milý, ale někdy má špatnou náladu!

Víte, Fluttershy? Ona je Pegasus Pony s dárkem pro komunikaci se zvířaty. Ona může dokonce ovládat je pomocí "Stare", ale nemá ráda ji používat příliš často, protože se jí nelíbí, že by  byla zla k  zvířatum! Ona je velmi plachá, ale jakmile  ji budete  znát, budete ji milovat stejně jako  já Eninka.

Fluttershy Breezie (Víli vánečky)

 

 Fluttershy je laskavá, jemná a má velké srdce. Ráda pomáhá ostatním, zejména svým malým kamarádkám.

 

  

Wanted - FlutterShy by LionheartcartoonFluttershy.