Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diamont Tiara

28. 12. 2013
Diamond Tiara a Silver Spoom věří že peníze a drahé cetky si můžou koupit štěští.Tohle domýšlivé duo si moc rádo dobíra ostatní poníky kteří ještě nezískal své symboli.
Postavy se objevi v epizodách:Soutěž talentů,Značkové neštvice,Rodiče ve škole,Ponnyvillské drby a snilé jablko
Diamond Tiara je malá klisnička a dcera úspěšného Ponnyvillského podnikatele a obchoníka jménem Filthy Rich. Její rodina je velmi bohatá a může si dovolit najímat sluhy, kteří za Tiaru předvedou ve škole složité cviky, o kterých říká, že jich je také schopna, a po té sklízí veškerou chválu sama. Je přibližně tak ve stejném věku jako Cutie Mark Crusaders, ale na rozdíl od nich svůj spontál využívá k neplechám, často se chová hrubě, panovačně, sebestředně, škodolibě, povýšeně, pyšně, uštěpačně, prostořece, drze a nepoctivě. Často je vidět se svou věrnou, avšak trochu hloupější, slušnější a optimističtější kamarádkou Silver Spoon v zádech a jeden čas se s ní přátelila i Babs Seed aby unikla šikaně z její strany. Později za pomoci Cutie Mark Crusaders pochopí, že má být podle svého znaménka ostatním dobrým vzorem a ne přísnou panovnicí. Od té doby se již chová štědře a laskavě. 
Diamond Tiara
 
Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Druh
Earth Pony
Titul
Žádný není znám
Karma
Neutrální
Autor
Jayson Thiessen, James Wootton
Hraje
Chantal Strand
Blízcí
  Apple Bloom,Silver Spoom,Filthy Rich
Výskyt
  Můj malý pony:přátelství je magické

Diamond Tiara je snobský, namyšlený zemní poník školního věku a také vedlejší protivník. Prvně se objevuje v epizodě Call of the Cutie. Ona a Silver Spoon jsou spolužačky Cutie Mark Crusaders.

Diamond Tiara je zemní poník a studentka Ponyvillské školy, která se vyskytuje v seriálu My Little Pony Friendship is Magic, kde hraje vedlejší roli.
postava_diamond_tiara
Vzhled

Diamond Tiara má srst růžové barvy, hřívu a chvost má dvojbarevnou a tvoří je bledší fialová barva a bílá barva.
Její znaménkem je fialová korunka, což naznačuje, že je z bohatší vrstvy.
Diamond Tiara se považuje za velmi krásnou co se týče ostatních studentů a dětí.
Povaha

Diamond Tiara je typická "paní třídy":
Myslí si o sobě, že je nejkrásnější, nejzajímavější a nejlepší nejen v škole, ale mezi dětmi obecně.
Vlastně je strašně namyšlená, škodolibá i sobecká, a hlavně neustále provokující Cutie Mark Crusaders (když něco vyvedou, ráda je nažaluje).

Ke svým "poddaným" je ale milá, ochotná, ale taky vážná a říká jim jaká je skvělá, jaké si dneska koupila šaty apod. Před učitelkou Cheerilee a dospělými poníky se chová jako zlatíčko, zlatý pohled, strašně milá a nevinná.

Domův, rodina a její přátelé


Diamond Tiara , má pravdu v jednom a v tom.... že mezi žáky je oblíbená a to i pro učitele.
Její skutečná přítelkyně je Silver Spoon, se kterou se vyskytuje téměř všude. Silver Spoon ji ráda poslouchá a obdivuje a obskakuje, je prostě něco jako "věrný sluha".

Není známo jaký má domov, ale víme to, že bydlí v Ponyvillu, kde podle odhadů na to jaká je i bohatá musí mít pěkný dům.
Jediný rodič, který byl ukázán je její otec Filthy Rich, který je narozdíl od ní vážně dobrý a usměvavý, je obchodníkem a je boháčem.

Výskyt

Diamond Tiara měla vedlejší roli hlavně v epizodách s Apple Bloom a Cutie Mark Crusaders, ale hlavně se vyskytovala v seriálu v prostředí školy, vždy se Silver Spoon.

Poprvé se ukázala v epizodě Call of the Cutie, kde Apple Bloom byla jediná, která ze třídy neměla znaménko a Diamond Tiara společně se Silver Spoon se ji posmívaly a dělaly ji naschvály, tam byla dobře ukázaná jejich povaha, a tam měla Diamond Tiara takovou důležitou vedlejší roli.

V epizodě The Cutie Pox se vyskytla také společně se Silver Spoon, a téměř ve stejných rolích jako v Call of the Cutie. Apple Bloom získala své "znaménko" díky kouzelnému nápoji a chorobě Cutie Pox (získala množství znamének, které jí daly vynikající schopnosti ve věcech, které mají znaménka představovat).
Své "znaménko" ukázala Apple Bloom ve škole, kde se šla vytahovat a ukázat svoji schopnost s kruhy. Po pokusu Diamond Tiary ji zesměšnit to bylo naopak, protože ona zesměšnila jí a i Silver Spoon, tedy jim to všechno utrpení vracela do té chvíle, dokud to zvládala.

V epizodě Family Appreciation Day se vyskytla v mále roli, kde každý žák měl do školy donést člena své rodiny, který je něčím pro Ponyville výjimečný a známý, a aby udělal prezentaci o své práci. Apple Bloom se chystá donést Babičku Smithovou, za co jí Diamond Tiara zesměšní a těší se na moment "trapasu Apple Bloom". Tu se vyskytne i otec Diamond Tiary, který ale svou prací ani historií nikoho neoslní, jedině Diamond Tiara ho pečlivě poslouchá (a jej věrná přítelkyně Silver Spoon spí na lavici).

Nečekala, že rodina Babičky Smithové založila Ponyville a že ona vytvořila duhová jablka (skvělou mňamku!), na jejichž prodeji rodina Diamond Tiary bohatla, tak Apple Bloom díky prvnímu potlesku Silver Spoon překonala v téhle prezentaci Diamond Tiaru, díky poníkovi, o kterém pochybovala – o své babičce.

Ponyville Confidential - v téhle epizodě měla Diamond Tiara (prý kvůli ohlasu fanoušků) hlavní roli. V Ponyvillské škole Cheerilee oznamuje, že ji bude zastupovat Diamond Tiara jako učitelka třídy, zatímco ona půjde na krátkou dobu pryč.
Diamond Tiara namísto učení dá přednost psaní školních novin, kde žáci budou pracovat jako písaři, fotografové a drbny. Tu je Diamond Tiara přátelštější ke Cutie Mark Crusaders jako nikdy a oni jsou hlavni paparazzi.
Kvůli skandálům, které chtěla Diamond Tiara do novin, mají noviny obrovský úspěch, bohužel Cutie Mark Crusaders ztratili důvěru ostatních poníků a jsou odevšad vyháněni, a tak se rozhodnou ospravedlnit a vysvětlit situaci do novin prostřednictvím článku. Poníci jejich omluvu přijmou a po návratu Cheerilee je Diamond Tiara odvolána ze své funkce.

 

 

Silver Spoon

Silver Spoon je zemní poník školního věku, který se prvně objevuje v epizodě Call of the Cutie jako protivník po boku Diamond Tiary. Ona a Diamond Tiara jsou spolužačky Cutie Mark Crusaders. Její jméno je odvozeno od rčení „narodit se se stříbrnou lžičkou v ústech“, což znamená narodit se do bohatství a výhod. Dabérka Silver Spoon, Shannon Chan-Kent, také pracuje jako zpěvačka Pinkie Pie.

postava_silver_spoon

Silver Spoon je zemní poník a studentka Ponyvillské školy, která se vyskytuje v seriálu My Little Pony Friendship is Magic, kde hraje vedlejší roli.

 Vzhled

 Silver Spoon má srst šedé barvy, hřívu a chvost má dvojbarevnou a tvoří je bledě šedá barva a bílá barva.
Jejím znaménkem je lžička ze stříbra s fialovým diamantem, což taky naznačuje že je z bohatší vrstvy. Už samotné jméno na tento fakt naráží – anglické rčení „born with a silver spoon in mouth“ znamená, že se dotyčný narodil do bohaté rodiny. 


Povaha a Diamond Tiara 

 Silver Spoon není ve skutečnosti taková jako jsme ji mohli vidět v epizodě Call of the Cutie, ve skutečnosti je milá, ale pravda že i namyšlená a škodolibá, veselá a vždy v dobré náladě. Umí vycházet s každým poníkem a je tolerantní, a ve skutečnosti proti Cutie Mark Crusaders nic moc nemá. Jejím vzorem a zároveň nejlepší kamarádkou není nikdo jiný, než Diamond Tiara, kterou pořád poslouchá, obskakuje a podporuje a chce na ní udělat dojem (tím, že se často chová tak jako ona, hlavně při hádkách s Apple Bloom a Cutie Mark Crusaders ji podporuje, i když taková "úplně" není). Jsou skvělé parťačky a jak ony tvrdí, jsou také "vůdkyně a nejlepší a nejkrásnější holky" třídy, a ani jedna druhou nenechá ve štychu.

Domov 

 Silver Spoon žije v Ponyvillu, ale není známo, kde přesně.

Zajímavosti

 V první epizodě, kde se Silver Spoon objevila, se chovala stejně jako Diamond Tiara. V dalších epizodách můžeme postupně vidět, jako se její charakter mění a mírní, až z ní v poslední epizodě, kde se objevila, udělali dobračku.

 

Filthy Rich

 

Filthy Rich a jeho zámožná rodina patří mezi zakladatelské rodiny městečka Ponyville.Má dveru Diamont Tiaru.

Postava se objevila:Rodiče ve škole,

Nejznámější a zřejmě také nejbohatší byznysponík v širém okolí a zároveň otec Diamont Tiary  se jmenuje Filthy Rich. Je to zemní poník srsti světle hnědé, s tmavošedou hřívou a azurovýma očima. Jeho znaménkem jsou tři pytle plné „cizokrajných“ dolarů, jak se zdá. 
Filthy Rich se objevil zatím jenom v díle „Family Appreciation Day“ a z vyprávění Babičky Smithové se dozvídáme o jeho dědečkovi jménem Stinkin' Rich, který si - už je tomu dávno a dávno - koupil první várku „zap-jablečného“ džemu, aby s ním začal obchodovat. To prý vedlo k rozkvětu tehdejší osady a založení městečka Ponyville. Sám Filthy Rich nyní pokračuje v této tradici a objednává si „zap-jablečný“ džem ve velkém – prvních sto sklenic, jak se dozvídáme. Dále ho můžeme spatřit, jak o svých podnikatelských úspěších přednáší na Ponyvillské základní škole nebo jak doslova tlačí znechucenou a vzpouzející se Diamond Tiaru, převlečenou za zajíčka, na „zpívání konvím kropícím“, které je neodmyslitelnou součásti výroby „zap-jablečného“ džemu.

  Zajímavosti

 Na rozdíl od své rozmazlené dcery je Filthy Rich velmi přátelský k ostatním a působí jako velký sympaťák. 

 Jméno Filthy Rich by se dalo přeložit jako nechutný boháč, a tak mu není zrovna příjemné, když ho slečna učitelka Cheerilee  osloví: „Mr. Filthy / pane Nechutný“ a zamračí se na ni. Když ho však stejným způsobem osloví i Babička Smithová, s úsměvem ji opraví, že upřednostňuje své příjmení – pan Boháč. 

Spoiled Rich

spoiled rich