Jdi na obsah Jdi na menu
 


CheerileeI/Twist

28. 12. 2013
Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Druh
Earth Pony
Titul
Učitelka
Karma
Kladná
Autor
Jayson Thiessen, James Wootton
Hraje
Nicole Oliver
Blízcí
 Aple Blom,Twist.Siver Spoon,Diamont Tiara
Výskyt
 Můj malý pony přátelství je magické,My little pony equestria girs  
    
Cheerilee miluje svou práci učitelky na Ponyvillské škole.
Postava se objeví epizodách:Soutěž talentů,Osobní značka,den srdcí a kopýtek,Ponyvillské drby a Rodiče ve škole,
Cheerilee
Slečna Cheerilee je poník fialové barvy s hřívou barvy světle nachové s ještě světlejším proužkem uprostřed. Je zaměstnána jako učitelka na základní škole v Poníkově / v městečku Ponyville a současně je členkou jak zvířátkového, tak rostlinkového týmu v díle "Winter Wrap Up".
Osobnost

  Hlavními přednostmi slečny učitelky jsou její bystrá hlava, blízký vztah k žákům a v neposlední řadě touha učit je novým věcem a pomáhat jim na cestě dospíváním.
Cheerilee je také velmi společensky činorodá, je zábavná a především podporuje své žáky při různých kreativních aktivitách, a to i na úkor výuky.
 
Úplně poprvé se slečna Cheerilee objevila v díle "Boast Busters / Krotitelé chlubilů" a v menších rolích například v dílech "Winter Wrap Up" a "The Cutie Mark Chronicles".
Většího prostoru se jí dostalo (přímo při výuce) v dílech "Call of the Cutie" a "Family Appreciation Day". Dále se objevila jakožto uvaděčka a moderátorka školní talentové soutěže - díl "The Show Stoppers".
Zatím největší a "nejdramatičtější" rolí však je hlavní úloha v díle "Hearts and Hooves Day"... 
     


 

 

  Zajímavosti

  "Cutie Mark" slečny Cheerilee jsou tři usměvavé květinky s růžovými okvětními lístky.

 

 

 

 

cheerilee and cherry blossom

Kvůli  boku bez poznávací značky si zasedly například na Twist.Ale jen do té doby,než tenhle roztomilý poník objevil své nadání pro vyrábení sladkých pochoutech a na boku se mu ukázaly dvě hašlérky.značkové neštovice a den srdcí a kopýtek

Postava se objví v epizodách:Osobní značky,

Twist je zemní poník školního věku se znatelnou vadou řeči a studentka ve třídě Cheerilee v Ponyvillské škole. Byla jednou z mála „čistoboček“ ve třídě kromě Apple Bloom, Scootaloo a Sweetie Belle, dokud nezískala své znaménko v epizodě Call of the Cutie. Twist byla nejlepší kamarádkou Apple Bloom než potkala Scootaloo a Sweetie Belle.

Twist je zemní poník vyskytující se v seriálu My Little Pony Friendship is Magic, kde hraje vedlejší postavu. Twist je studentkou v Ponyvillské škole a jedna z menších a prvních kamarádek Apple Bloom. Bydlí v Ponyvillu.

 Vzhled

 Twist má srst mléčné barvy, hřívu a chvost má červené barvy a má také fialově růžové oči. Jejím znaménkem jsou dvě cukrové tyčinky, protože miluje vyrábění sladkostí a sladkosti všeobecně

 Povaha

 Twist je milá, roztomilá, přátelská a tolerantní. Má problémy s výslovností, namísto "š" říká "f" a opačně. Moc ráda pomáhá jiným žákům a i své učitelce. Nemá v lásce Diamond Tiaru a Silver Spoon a podobné poníky. 

 Výskyt

 Twist se objevila v epizodě Call of the Cutie, kde tehdy byla jedinou kamarádkou Apple Bloom. Ze třídy byly totiž jediné, které ještě neměly znaménko. Stávaly se tak terčem posměchu Silver Spoon a Diamond Tiary, ale Twist díky pokojné náladě si z nich hlavu nedělala a užívala si zábavu.Když Diamond Tiara pořádala „Párty znamének“, Apple Bloom se na ní bála jít sama a tak šla za Twist, aby ji doprovodila. Jenomže Twist už své znaménko mezitím dostala. Dále se objevovala ve vedlejších rolích s pár větami, co se týče akcí a prostředí Ponyvillské školy, ale dá se říci, že s Apple Bloom zůstaly menšími kamarádkami dodnes 

postava_twist

 

Výsledek obrázku pro mlp  eiffer

 Eiffel je mužský zemní poník   s tmavě modrým srsti, světle modrá hříva i ocas, modré oči, a  jedním ze dvou bongo bubnů, ze svitku, příkazu k řezání airstream přes dva mraky, ze dvou objektů které jsou určeny nepřímo Little,