Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aplejack

27. 12. 2013
Applejack je Ponyvollskou farmářkou.Žije s celou Jablečnou rodinou kousek za městem ve Sladko jablečných Lánech.Applejack je známá jako ten nejpraktičtější,nejvynalézavejší a nejspolehlivější poník.Jako talentovaná pěstitelka stromů se Applejack rozhodně neboji ušpinit si kopýtka.Tenhle pracovitý se smyslem pro pro rodinu je vždycky připravený pomoct babi Smithové nebo své mladší sestře Apple Bloom.Je neskutečně upřímná a nikdy by se nesnažila ke lži.Její upřímnost a praktičnost nicmeně způsobují,že někdy jedná s ostatními trochu necitlivě a nervaleji a neurvaleji,než by chtěla..Přestože je Applejack velmi svérázný poník,přátelé moc vědí,že tahle spolehlivá kamarátka jim příjde na pomoc vždycky,když ji budu nevíc potřebovat.
Applejack žije na farmě poblíž Poniville kde se spolu se svou velkou rodinou věnuje pěstování jablek.Je to silný a pracovitý poník,který se nebojí trochu si ušpinit kopýtka.Nesnáší lež a vždycky říka,co si myslí. i když má na farmě pořád spoustu práce,vždy si najde čas na s vé nejlepší kamarátky.
Coratura říká Applejack Ejčej.
 Teď je Applejack z rodiny Applu. Má ráda dělat něco z jablek jablečný koláč, jablečný štrudl, jablečný buchtičky, jableční mufín atd. Její přání je udělat jablečný domek Usmívající se
 Applejack je poník, žijící a pracující na farmě jménem Sweet Apple Acress (česky sladko-jablečné lány) na okraji Ponyville společně se svým starším bratrem Big Macintoshem, babičkou Smithovou, mladší sestrou Apple Bloom a se svou fenou Winonou. Její rodina je však mnohem početnější a věnuje se pěstování a zpracovávání jablek po celé Equestrii. Přestože o tom nikdy nemluvila, pravděpodobně se za zády svých přátel vyrovnává s traumatickými zážitky s rodiči, které prožila v dětství. Na jejich osud se poprvé naráží v 9. díle 3. serie, kdy po obloze na začátku epizody; jednou přeletí dvě komety, když má Applejack trému; podruhé na konci epizody, když je šťastná a pyšná na svou rodinu a fotografie dvou mladých, šťastných farmářů, na stěně kuchyně Appleových. V díle Klub věrných Cutie marks v páté sérii, Applejack dokonce sama prohlásí: ,,Kdyby tu byli máma s tátou, dmuli by se pýchou." Možnost, že se na její rodiče ještě přivede děj, tedy nelze zcela vyloučit. Mezi její koníčky patří péče o Apple Bloom (z čehoš Apple Bloom sama zdaleka takovou radost nemá...), péče o farmu (údržba, zemědělské práce, atd.) a v neposlední řadě pomoc přátelům. Velmi nerada sundává svůj klobouk a mluví typickým jižanským přízvukem. Také umí úžasné kousky se svým obočím a její zjev skutečně působí dojmem holky, která vyrostla na farmě. Přirozeně tedy se občas nesnese jak s Rarity, tak s jejím přesvědčením o důležitosti vzhledu. Applejack skutečně nemá ráda přehnané ,,fintění", korzety, šaty ani umytou hřívu a některé parfémy. Jak je trochu znát z jejího jména i klobouku, žije trochu v kovbojském stylu a často používá fráze typu: u všeho sena, u všech jablek, tři nůše příprav, atd.. Na Equestrijském tzv. divokém západě v Applevillu má také vzdálené příbuzné. Několikrát se blýskla neobyčejně excelentními výkony na nejednom Equestrijském rodeu. Stejně jako Rainbow Dash, i ona je totiž velmi pohybově nadaná a obě spolu rády soutěží. Je poctivá, upřímná, dobromyslná, velmi soucitná a obětavá, odvážná, rázná, někdy však až příliš tvrdohlavá. Reprezentuje element upřímnosti.
 
Applejack je jedna z hlavních postav seriálu. Je to velmi silný, zemní poník, který pracuje na jablečné farmě. Je součástí velké rodiny, která vlastní jablečné sady po celé Equestrii. Reprezentuje element upřímnosti. Má fenku, který se jmenuje Winona. Má mladší sestru Applebloom a staršího bratra Big Mcintoshe. Na svůj vzhled nedbá tolik, jako Rarity, a proto jí nevadí, že se u práce zašpiní.
Applejack pochází z Ponyvillu (Poníkova), odkud pocházejí i někteří její přátelé. Je součástí velké rodiny Applejack. Je sestra Big McIntoshe, Apple Bloom a je vnučkou Granny Smith (babičky Smithové).
Vzhled: Applejack je oranžový poník s blonďatou hřívou. Tu má sepnutou červenou gumičkou. Má zelené oči a na tváři má 3 bílé pihy. Její cutiemark jsou 3 červená jablka, které představují její práci na jablečné farmě. Také nosí hnědý kovbojský klobouk.
Protože Applejack žije na farmě, umí výborně rodeo. Není pro ni problém zahnat dobytek do ohrady a umí výborně používat laso. Vždy pomáhá sklízet úrodu jablek a vždy přídá kopyto k práci. Je i dobrá sportovkyně a občas se zúčastní nějakých závodů.
Povaha: Applejack je upřímná, milá, ochotná a jen s těží dokáže lhát. Je jedna z nehlepších spotrovkyní z Ponyvillu a vždy se s Rainbow Dash hádají, kdo je lepší. A protože má úplně jiný názor na módu a vzhled jako Rarity, často se hádá i s ní, ale vždycky se jak s Rainbow, tak i s Rarity usmíří.
Applejack je upřímná, veselá, ochotná, umí se bavit a jen stěží dokáže lhát. Se svými kamarádkami Twilight, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie a Rainbow mají elementy harmonie. Applejack má Element of Honesty (Element upřímnosti). Občas se háda s Rarity a Rainbow Dash. S Rarity se hádají, protože jsou obě úplně odlišné. S Rainbow se hádá o to, která z nich je lepší sportovec. Proto si někdy dávají závody. Vždy se ale jak s Rarity tak s Rainbow usmíří.

Ona je upřímná, přátelská a sladká až do morku kostí! Miluje se na vnější straně, a její přátelé vědí, že se mohou na ni vždy spolehnout.

Je to jedna z šesti hlavních postav.Je to pozemní poník.Pracuje v Sweet Apple Acers kde bydlí i se svým starším bratrem Big Macintoshem, mladší sestrou Apple Bloom a svou babičkou Smithovou.Její mazlíček je fenka Winona.

 

 

 Jméno : Applejack

Prezývka : Applejack, někdy  A.J.
Druh poníka : zemský poník
Pohlavi  : žena
Pochází z : Ponyville
Žije v : Ponyville
Zamestnáni : prodáva jablká a jedlá z jabĺk
Vek : približne od 15 do 18  let
 Barva  očí : zelené
 Barva  tela : oranžová
 Barva  hřivy : blond/žltá
Najlepši  kamarátky : najbližši  je jeji konkurentka Rainbow Dash, potom Fluttershy, Twilight, Pinkie a Rarity
Sourozenci : starší bratr Big Mac a mladši šestřička Applebloom
Záujmy : stara sa o sestru, predvázně umi zacházet lasem a pracovita
Domáci  zviřátko  : psík Winona
Element : úpřimnost
Povaha : Applejack je pracovitá, starostlivá a snaživá. Miluje svoju mladši  sestru a spolu s bratrem  prodaváj jablká. Niekedy se  môže zdať že chce za  všechno   jen vytĺcť peniaze, no ve skutočnosti jde z videlku a není  z najbohatši  rodiny. Je verná a oddaná svojim kamarátkam. Jej domáce zvířatko   je    kólia Winona, na ktorú nedá dopustiť.

Aplejack:Tvrdě pracující pony na jablečné farmě na okraji Ponyville.Applejack jako hrdninka v komixu s kamarátkama jménem Paní Hříbezná.

Applejack Relations by AquaticNeon

  

 Applejack je upřímná a  přátelská. Její přátelé vědí, že se na její rady mohou vždy spolehnout.

- stejný pocuchaný účes - stejný kovbojský klobouk - stejné svaly - stejný pihovatý úsměv - stejná poctivost

Applejack je prostě nenapravitlený profil. Její paralelní rodina zásobuje školní jídelnu. V Rainbooms hraje na basovou kytaru. V kempu Everfree získala schopnost ještě větší fyzické síly, než kterou do té doby už ovládala.

 

Související obrázek

Výsledek obrázku pro mlp apple jewel

Související obrázek

 

Související obrázek

Výsledek obrázku pro mlp apple jewel

Výsledek obrázku pro mlp apple jewel

Výsledek obrázku pro mlp apple jewelSouvisející obrázek

Související obrázek

Související obrázek

Související obrázek

Související obrázek

Související obrázek

 

 

 

Související obrázek

 

Applejack.

Související obrázek

Související obrázek

Výsledek obrázku pro mlp apple jewel

Související obrázek

Soundtrack - My Little Pony 

Výsledek obrázku pro mlp apple jewel

 

 

Výsledek obrázku pro mlp apple jewel 

 Výsledek obrázku pro mlp apple jewel

 

Wanted - Applejack by LionheartcartoonSoundtrack - My Little PonySoundtrack - My Little Pony