Jdi na obsah Jdi na menu
 


děti

12. 5. 2016

Furry Heart

Flurry Heart

Flurry je hezká, ten pramínek zdědila určitě po Shining Armorovi, dělá jí to víc.. roztomilejší. :) SPOILER: Ta obrovská křídla byla šok. XDDD Každopádně, Flurry je roztomilá.Furry Heart se čte Flaryrajt.Má kozlo mocnější.

 Flurry Heart je alicorn hříbě a novorozené dcery princezny Cadance a Shimig Amora. Ona se objeví ve dvoudílném 6x1 a 2 a pohádkových knih na dobrou noc.

Kouzlo: Jako přirozený-narozený Alicorn, Flurry Heart má silnější kouzla, než novorozených jednorožciVýbuch magie vytvořil její kýchnutí samo o sobě může výbuch přes několik stropů, a její pláč rozbije Křišťálové srdce na kusy.Navíc, ona může provést několik po sobě jdoucích teleportační kouzla. Po obřadu Crystalling, její kouzlo je více stabilní a pod kontrolou.

kniha: Flurry Heart je uveden v pohádkové My Little Pony: Dobrou noc, dítě vzrušení srdce , ve kterém zářivé zbroji a princezna Cadance řekni jí pohádky na dobrou noc.

Flurry Heart Crystal Pony ID S6E2

Dětská Flurry Heart mini-postava

 

 

slyšeli o tuto princeznu Skyla, že jo? No, myslím, 

 Ona je dcra Shiming Amora a  Princess Cadence.v ypadá Sweetie Belle miláček princeznu Skyla také vypadá Diamond diadém.  Jen jsem si všiml Princess Skyla má hvězdu v očích! Drazí fanoušci My Little Pony: Přátelství je magické, chci svůj upřímný názor o Princess Skyla. Má někdo z vás věří, že by mohla být novorozence dcerou princezny Cadance a Shiming Amora.

 Mnozí lidé říkají, že je dcerou princezny Cadance a Shimig Amora,ale její vektor je, že z Filly, ne dítě, ale ona musí být královská pony, jestli ona je princezna, nebo Alicorn, její hříva barvy vypadat jako princezna Cadance (trochu) a design vypadá Sweetie Belle je, že vypadá  trochu jako Diamond Tiara,tak jsem hádala, že je možná  princezny sestra. Or má sourozence, který si vzal před několika lety a má ji jako tam dceru, což by mohlo její Cadance je neice.There je také Filly Země s názvem Apple Sprout, který jsem hádat, je příbuzný applejack, spolu s Pegasus CottonBelle, podle zvuku to zní jako velmi příbuzný Raritou je i Sweetie Belle pro Belle část a pro Pegasus části relativní Rainbow Dash nebo Fluttershy.Another jedno, Ukolébavka Měsíc což zní jako velmi příbuzný Rainbow Dash, protože tam oba Pegasus ", nebo Fluttershy.So jaké je tajemství Mezi těmito 4 kobylky? Budeme muset zjistit.

 

Výsledek obrázku pro gleaming shield mlpGleaming štít

Gleaming Shield je mladá alikornská princezna, která se narodila princezně Cadance a Prince Shining Armor.

Topaz Blade je mladý jednorožec, který se narodil princezně Cadance a Prince Shining Armor.Oči: Mírně šedá, srst zlata,hříva tmavě modrá.

 

Valilant Heart