Jdi na obsah Jdi na menu
 


Thunderlande/flitter/stormwaker,pony tyrani

28. 12. 2013
Thunderlane
 
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Druh
Pegasus
Titul
Žádný není znám
Karma
Kladná
Autor
Jayson Thiessen, James Wootton
Hraje
Trevor Devall
Blízcí
 Rainbow dash,Fluttershy,Blossomforth, Cloudchaser
Výskyt
  Můj malý pony přátelství je magické

Thunderlane je pegas, který se poprvé objevuje v epizodě Hurricane Fluttershy. Má tmavě šedou srst, jantarové oči a modro stříbrnou hřívu. jeho znaménko je bouřkový mrak s bleskem.

Thunderlane je pegasus žijící v Ponyvillu. Má malého bratra Rumbela. Zatím se objevil jen ve dvou episodách - v díle Hurricane Fluttershy (S02E22) a Wonderbolt Academy (S03E07).
VZHLED

Thunderlane je tmavě šedý pegasus se světlou modře-tyrkysovou hřívou. Má tmavě zlaté oči a jeho znaménko na boku je mrak s bleskem.

CHARAKTER

Thunderlane je velice rychlý a silný, ale Rainbow Dash ho považuje za líného. Také se snaží velkým obloukem vyhnout problémům, jako tomu bylo v dílu Hurricane Fluttershy, kdy při tréninku zakašlal a svedl to na Blossomforth. I přesto je však Thunderlane jedním ze špičkových pegasů v Ponivillu.
V PŘÍBĚHU

Poprvé se s Thunderlanem setkáváme v knihovně, kde Rainbow Dash pouští starý film, popisující výrobu dešťových mraků. K vytvoření tornáda, které vodu dostane do Cloudscale je zapotřebí 800 křídlových sil. Avšak Rainbow chce překonat rekord a tyto síly navýšit na 1000. Teď se setkáváme s Thunderlanem, který ji do jejího monologu skočí jeho zakašláním. Okamžitě je Rainbow nařknut z pokusu ulít se z této aktivity.

Později na tréninku je vidět s ostatními pegasy. Jeho opětovné zakašlání upoutá pozornost Twilight Sparkle, která ho postříká desinfekcí. Thunderlane zalže, že nezakašlal on, ale Blossomforth. Rainbow mu neuvěří a požádá ho, aby jako první otestoval sílu svých křídel. Po získání výsledku 9.3 se mu dočká uznání od ostatních pegasů stojících opodál.

V Den D se Thunderlane nedostaví a Rainbow se hned ptá jeho bratra, co se s ním stalo. Rumble ji vysvětlí, že Thunderlane je v nemocnici s chřipkou křídel. Po zbytek dílu se o něm však už nemluví.

V díle Wonderbolt Academy, je jedním z kadetů. Je v týmu s Raindrops a zaujal zde pozici vůdčího poníka.   

Flitter

Druh Pegas
Pohlaví Ženské
Bydliště Ponyville
Povolání Chůva Rumbla
Dabing Cathy Weseluck

Flitter je šedě modrý pegas, který nosí růžovou mašli na své hřívě. její znaménko jsou tři modré a žluté vážky, ale jejich počet se někdy mění. Flitter má trochu špatně srozumitelný přízvuk. Ve své první epizodě,  Hurricane Fluttershy, má delší roli, než Cloudchaser.

postava_flitter

 

Druh Pegas
Pohlaví Ženské
Bydliště Ponyville
Povolání Chůva Rumbla
Dabing Cathy Weseluck (S02E22)
Ashleigh Ball (S03E07)

Cloudchaser je pegas a má podobnou, i když tmavší, kombinaci barev jako Flitter a její oči jsou na rozdíl on ní růžové. Její znaménko je na většině scénách padající hvězda, ale v některých scénách je to i oblak před sluncem. První znaménko má například v epizodě Wonderbolt Academy. Ve spisech studia je vedena pod jménem Stormwalker a toto jméno je použito i na některých hračkách.

postava_cloudchaser

 

stormwaker

 

bulk biceps

Postavy se objevi v epizodách:Hurikán Fruttershy

Pony tyrani boy bullies