Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moondancer/Minuette/Twinkleshine/Lemon Heart

15. 10. 2015

Moondancer

Moondancer je poník jednorožec a jedna z vedlejších / pozadových poníků v seriálu. 

Vzhled: Moondancer má srst světle krémové barvy a hřívu a ocas červené barvy s tmavými a světlými pásy indigově fialové. Svůj celkový dessign sdílí s Twilight Sparkle, plus jako bonus, nosí brýle. Její cutiemark je tmavě fialový měsíc se třemi růžovými hvězdami. 

Osobnost: Dá se říci, že je povahově doslova stejná, jako bývala Twilight Sparkle než bývala v Ponyville. Moondancer také zamlada navštěvovala Celestiinu školu pro nadané jednorožce. Má také velký vztah ke knihám a studiím. Je velmi citlivá, stydlivá a samotářská outsiderka, přesto však přátelská. 

Život: Poprvé byla jen zmíněna Twinkleshine a Spikem v první epizodě první série "Friendship is Magic part 1" o tom, že pořádá oslavu v zámeckých zahradách. Měla narozeniny a Spike se jí chystal dát dárek. Ten jí však nestihl dát, protože Twilight odmítla přijít na její oslavu a v ten den i opustila Canterlot. Svou úplně první roli však dostala v páté sérii, dvanácté epizodě"Amending Fences". Tato epizoda vlastně událostmi navazuje na zmíněný moment z první epizody první série, když Twilight odmítla přijít na oslavu Moondancer a ještě si nevážila přátelství. Moondancer však na té oslavě velmi záleželo, protože považovala Twilight za svou přítelkyni a protože se na té oslavě poprvé snažila otevřít ze své plaché a uzavřené povahy. Od té doby, co Twilight se neúčastnila její oslavy, velmi ji to zlomilo a zcela zanevřela na přátelství a žila jako outsiderka, přesto, že měla ještě tři kamarádky -Minuette, Lemon Hearts a Twinkleshine, s nimiž se také potom přestala stýkat. Twilight se v této epizodě rozhodla napravit svůj omyl a smířit se s Moondancer, což však očividně nebylo snadné. Twilight jí nakonec s pomocí Pinkie Pie vystrojila náhradní oslavu, které se předtím neúčastnila a na ní se jí znovu omluvila a smířili se. Kromě toho se jen na chvíli objeví i s mluvící roli v komiksu "The Fall of Sunset Shimmer", když se spolu se stejnou skupinkou poníků (Twinkleshine, Minuette, Lyra a Lemon Hearts) snaží spřátelit se Sunset Shimmer, která jejich přátelstvím opovrhuje podobně, jak to dělala Twilight a i tehdy se jí to zdánlivě nejvíce dotklo. 

Výsledek obrázku pro mlp moondancer

Související obrázek

Minuette

Minuette je poník jednorožec a jednou z pozadových postav seriálu. Její jméno nebylo vyslovené v seriálu, ale je pojmenována na zboží.

 Rola

Objevuje se často v pozadí v davu poníků. Ale má i první mluvící roli v "A Canterlot Wedding part 1", když komentuje svatební šaty Rarity pro "Cadence". Pak také mluví najednou spolu s Twinkleshine a Lyrou v "A Canterlot Wedding part 2", začarované falešnou Cadence, která vlastně byla Chrysalis a měli zastavit Twilight Sparkle a pravou Cadence před únikem z podzemní jeskyně, kde je Chrysalis uvěznila. Minuette, Lyra a Twinkleshine slouží v této epizodě jako družičky falešné Cadance. Další mluvící roli má Minuette v "Trade Ya!" a pak také v IDW komiksů "The Fall of Sunset Shimmer". Poprvé se objeví v epizodě "Friendship is Magic Part 1", jako jedna z trojice poníků, které míří na zahradní slavnost pořádané Moondancer. V epizodě "Winter wrap up", Minuette je nejprve vidět jako členku rostlinného týmu. Později se objeví jako součást zvířecího týmu a během scény s řezáním ledu se účastní jako členka týmu počasí. V epizodě "Pinkie Pride", Minuette se objeví také v krátkém flashbacku z minulosti Cheesa Sandwiche, ještě jako malá klisnička. Později se jen v pozadí objeví v mnoho dalších epizodách.

 Zajímavost Minuette je také fanoušky pojmenována "Colgate" díky její barevnému schématu, který připomíná barvy stejnojmenné zubní pasty.

 Minuette je modré barvy, má tmovo modro-bílou hřívu a ocas a tmavě modré oči. Její cutiemark jsou přesýpací hodiny, stejně jako má Dr. Hooves. Její talent je však zatím neznámý

 

Výsledek obrázku pro mlp minuette

Výsledek obrázku pro mlp minuette

Twinkleshine

Twinkleshine

Výsledek obrázku pro mlp twinkleshine

Související obrázek

Výsledek obrázku pro mlp twinkleshine

Výsledek obrázku pro mlp twinkleshine

Výsledek obrázku pro mlp twinkleshine

Výsledek obrázku pro mlp twinkleshine

 

Lemon Hearts

Lemon Heart

Výsledek obrázku pro mlp lemon hearts

Výsledek obrázku pro mlp lemon hearts

Související obrázek

Výsledek obrázku pro mlp lemon hearts

Výsledek obrázku pro mlp lemon hearts

Výsledek obrázku pro mlp lemon hearts