Jdi na obsah Jdi na menu
 


fancy pants/manželé/DJ/Octavia/princ Blueblood

11. 5. 2016

Fancy Pants je jednorožec z vyší společnosti,kterého okouzlí venkovští poníci.Označí je za žhavý trend a postará se o to aby si nokdo nedobíral.

Postava se objeví v epizodách:Canterlotská svatba část 2,Pinkie Pe nasto krát.

Jet Set a jeho žena uper crust společne platí v Equestrii za nejlepe oblékaný manželský pár.Mají cit přesně pro tu pravou dávku extravagance a umění se chovat jako opravdový snobové,zacož se rozhodně nehodlají omlouvat.

Postavy se objeví v epizodách:Patřit mezi elitu,

 

33⅓-LP

33⅓-LP

Nejžhavější hudbu na každém večírku v Equestrii zajistí DJ pon3!

 DJ Pon-3 je jednorožec, který se vyskytuje v seriálu My Little Pony Friendship is Magic, kde hraje nevýraznou roli. Vzhled DJ Pon-3 má srst bíle barvy, hřívu a chvost má dvojbarevnou a tvoří je modrá barva a tyrkysová barva. Má červené oči (I to není jisté, protože pořád nosí brýle a její oči nebyli dobře ukázáne). Jejím znaménkem je černá nota. Její Profese DJ Pon-3 miluje modernou hudbu a techno a tomuhle oboru se i věnuje a je v těhle branžích celkem známa osobnost, žije naplno a prostě hudbou, nejčastěji je objednávaná na velké slávnosti a diskotéky. VýskytPoprvý krát se objevila v krátke scéně, když spustila hudbu na slávnosti v epizodě Suited For Success. Fanoušci ji tam nejvíc postřehli. Dále se objevila na konci druhé časti epizódy Canterlot Weeding s Pinkie Pie za DJovským pultem, když pouštěla hudbu a Twilight šla v tú chvíli spívat.

Postava se objeví v epizodách:Modní přehlídka a Canterlotská svatba část 2

 

 

Octavia Octavia je zemní poník, který se vyskytuje v seriálu My Little Pony Friendship is Magic jako vedlejší postava. VzhledOctavia má srst šedé barvy, hřívu a chvost má tmavě šedé barvy, která se blíží k černé. Má krásně fialové oči. Její znaménkem je houslový klíč fialové barvy. Povaha Octavia je tichá a zároveň vážná osoba, která se nejraději věnuje klasické hudbě a muzice. Schopnosti a Opis tohoto Poníka Octavii už jen díky znaménku každý pozná a ví, že Octavia je celebrita a jedna z nejlepších muzikantů společně s její kapelou, se kterou dobře vychází. Hraje většinou na velkých slavnostních obřadech a hostinách, a většinou hraje pro nějaké šlechtice, nejčastěji pro Celestii. Její kapelu tvoří: Bluenothee (saxofon), Concerto (housle), Frederic Horseshoepin (klavír), Harpo Parish Nadermane (harfa), Symphony (housle) Výskyt Octavia je vedlejší postava, což znamená, že se vyskytuje výjimečně na pozadí a v oblasti města Canterlot.Nejlíp a nejvíc jsme ji a její kapelu mohli postřehnout v epizodě The Best Night Ever, například na pódiu a nebo při písničce Pony Pokey. V téhle epizodě se nejvíc proslavila tak, že se dostala do povědomí fanoušků.Sweet and Elite - v téhle epizodě se Octavia ukázala na chvíli i s dalšími členy kapely, kde hráli na záhradě Fancypantse, byli vidět jen v krátkých záběrech.Někteří fanoušci si myslí, že se vyskytla i v epizodě Luna Eclipsed... to ovšem nebyla ona, ale jenom její předělaný model, který představuje jiného poníka. Ovšem mezi fanoušky jsi získala sympatie a fanoušci chtějí, aby se ukázala i v jiných epizodách a s větším prostorem.

Princ Blublood sice pochází z urozeného prostředí ale je trochu rebel.Neni divu,že do něj kdysi byla Rarity bláznivě zamilovaná.

Postava se objevi v epizodách:Mistr lístků,Nejlepší večer ze všech,A patřit mezi elitu,