Jdi na obsah Jdi na menu
 


Scootaloo a Sweetie belle

28. 12. 2013
 Jméno
 Scootaloo (a čte se Skutalu)
Pohlaví
Žena
Druh
Pegasus
Titul
Žádný není znám
Karma
Kladná
Autor
Jayson Thiessen, James Wootton
Hraje
Madeline Peters
Blízcí
 Rainbow Das,Apple Bloom,Sweetie Belle
Výskyt
  Můj malý pony:přátelství je magické

Scootaloo

Kromě získání osobní značky je Scootaloo rozhodnutá naučit se létat.Tedy vlastně vyrobila si vlastní pony-skútr.Křídla pegase tak nepoužívá k létání,ale k tomu,aby jimi v uličkách Ponyville popoháněla svůj ďabelský stroj na kolečkách.Scootaloo zbožňuje odvážnou Rainbow  Dash a často snaží napodobovat její pohodový přístup kživotu a sportovní dovednosti.

Scootaloo je mladý pegas a je největší fanynkou Rainbow Dash, která je pro Scootaloo vzorem. Její nejlepší kamarádky jsou Sweetie Belle a Apple Bloom. Scootaloo ještě (stejně jako její 2 kamarádky) nezískala své znaménko. Ona a její kamarádky tedy založili klub „Cutie Mark Crusaders“ (podle českého dabingu „Bojovnice za osobní značky") a společně se snaží přijít na to, v čem spočívá jejich talent.
V 18. díle 1. série (Soutěž talentů) už neměla k odhalení znaménka daleko. Ukázalo se, že Scootaloo má skryté vlohy v ježdění na skútru, na kterém zvládá neuvěřitelné kousky a dokáže hravě vymyslet i složité taneční kreace. Bohužel si to ale sama neuvědomuje a stále se snaží najít svůj talent někde jinde. 

Scootaloo.Scootaloo.Scootaloo. 

 

 

 


 


 Jméno
 Sweetie Belle (a čte se Svítibel)
Pohlaví
Žena
Druh
Jednorožec
Titul
Žádný není znám
Karma
Kladná
Autor
Jayson Thiessen, James Wootton
Hraje
Claire Corlett
Blízcí
 RarityScootaloo,Aple Bloom
Výskyt
 Můj malý pony:přátelství je magické 

Sweetie Belle

Sweetie Belle je roztomilý poníček s velkými sny.Kromě získání své osobní značky má i jiné cíle:Touží po pochvale a uznání své starší sestry Rarity.Zdá se že ne Sweetie Belle pěvecký talent.

Sweetie Belle je mladší sestřičkou Rarity, patří proto stejně jako Rarity k jednorožcům. Její nejlepší kamarádky jsou Scootaloo a Apple Bloom. Tak jako její kamarádky, ani Sweetie Belle ještě nezískala své znaménko. Spolu s Apple Bloom a Scootaloo tedy založili klub „Cutie Mark Crusaders“ (podle českého dabingu „Bojovnice za osobní značky") a společně se snaží přijít na to, v čem spočívá jejich talent.
V 18. díle 1. série (Soutěž talentů) už neměla k odhalení znaménka daleko. Ukázalo se, že Sweetie Belle má skryté vlohy na zpěv a skládání textů písniček. Bohužel si to ale sama neuvědomuje a stále se snaží najít svůj talent někde jinde. 


my-little-pony-friendship-is-magic-69861.jpg

Sweetie Belle a ScootalooSweetie BelleSweetie Belle