Jdi na obsah Jdi na menu
 


Apple Bloom

28. 12. 2013
Apple Bloom,Scootaloo a Sweetie Bell doufají že když společně vyzkoušejí rúzné činosti a povolání,získají své osobní značky co by dup.Tři kamarátky proto založí tajný club Bojovnice za osobní značku a zavažou se,že společně budou zkoušet nejrůznější aktivity.Přesto že se poníci vrhají do rozličných činnosti-od pečení po kouzlení-jejich symboly na odhalení stále čekají.Pár nesnášenlivých poníků se nicmeně trojice malých poníků vasmívá za to,že stále nejsou schopni si své nadání najít.Na štěstí moudřejí jako princezna Celestia je podporují,aby neztráceli přihedání naději a nebáli se zkoušet nové věci
Apple Bloom
 
 Jméno
 Apple Bloom  (a čte se Eplblum)
Pohlaví
Žena
Druh
Earth Pony
Titul
Žádný není znám
Karma
Kladná
Autor
Jayson Thiessen, James Wootton
Hraje
Michelle Creber
Blízcí
 ,Scootaloo,Sweetie Belle
Výskyt
 Můj malý pony přátelství je magické

Apple Bloom je mladší sestra Applejack.Skrývá v sobě velký potenciál,ale musí ještě dospět.Sice je vůdkini Bojovnice za osobní značky,aby sama nemá ponětí,k jaké aktivitě je předurčena nebo čim by měla stát.Jako hlavní členka výpravy vymišlí většinu (převážně neúspěšných) výprav za poznáním svých nadání a stojí v čele mnoha (obvykle zmařených) pokusů.

 Apple Bloom je mladší sestra Applejack a Big Macintochše.


Apple Bloom je mladou klisničkou se žlutou barvou srsti. Její rudá, až lehce narůžovělá hříva i ocas na ní jenom září. Mladá slečna miluje mašličky, a proto ji vždy můžeme vidět s velkou růžovou mašlí, kterou má připnutou v hřívě těsně za ušima. Dalo by se říct, že Apple Bloom má dvoubarevné oči. Velmi často můžeme vidět její oči zlatě zbarvené, postupně přechází do růžové barvy.
Znaménko Apple Bloom zatím nemá.

Rodina a přátelé

Apple Bloom je mladší sestřičkou Aplejack  a Big Mclntoshe , kteří ji milují a dohlížejí na ni. Jakmile ani jeden z nich nemá čas, hlídá Apple Bloom její babička Smithová  , která ji velmi ráda vypráví nějaké ty historky. Apple Bloom má i zhruba stejně starou sestřenku Babs Seed .Ta ale žije v jiném městě (Manehattan), a proto se s ní může vidět jen velmi vzácně.
Ze všeho nejraději si ale hraje se svými nejlepšími kamarádkami Scootaloo a Sweetie Belle se kterými téměř každý den prožívá nějaké to dobrodružství.

V seriálu

Jelikož Apple Bloom ani její kamarádky stále ještě nemají své znaménko, založili si společně klub „Cutie Mark Crusaders“ (podle českého překladu „Znamínkoví křižáci“), ve kterém může být kdokoliv, kdo stále hledá svůj skrytý talent a chce tak získat své znaménko. Prozatím má ale klub pouze čtyři členy (Apple Bloom, Scootaloo, Sweetie Belle a Babs Seed).
U Apple Bloom bylo v seriálu několikrát poukázáno, že její skrytý talent je v opravování a tvoření věcí. V osmnáctém díle první série dokonce neměla daleko k tomu, aby svůj talent odhalila. Sama si to ale neuvědomuje a stále hledá talent někde jinde.
Apple Bloom je mladší sestřičkou Applejack. Její nejlepší kamarádky jsou Scootaloo a Sweetie Belle. Apple Bloom je mladá klisnička, která ještě (stejně jako její 2 kamarádky) nezískala své znaménko. Ona a její kamarádky tedy založili klub „Cutie Mark Crusaders“ (podle českého dabingu „Bojovnice za osobní značky") a společně se snaží přijít na to, v čem spočívá jejich talent.
 V 18. díle 1. série (Soutěž talentů) už neměla k odhalení znaménka daleko. Ukázalo se, že Apple Bloom má skryté vlohy na opravy různých věcí, čili je spíše technický typ poníka. Bohužel si to ale sama neuvědomuje a stále se snaží najít svůj talent někde jinde

 

 

 
 

Applebloom.Apple Bloom - Head Tilt by Creshosk