Jdi na obsah Jdi na menu
 


pony jiníIzajimavosti

4. 2. 2015

 

Komixy CZ Seznam překladů (komixy) bronnies.cz  MLP komix "The Real Story" | Just leave me lying here

Moon Sparkle Dress up

Mellow Pitch Dress Up

My Little Miner: Disturbance is Magic V4.0

Rainbow Dash Attack

Applebloom interactive - alpha v0.2.1

Mlp:Fim The Travel V0.9.7

Book Heist (Demo)

Rainbow Dash - Dress up game!

Rainbow's Tail

Super Pinkie World ( Hard Mode )

Pinkie Jump

Pinkie Shooter(my little pony flash shooting game)

My Little Pony - Friendly Magic Duel

My Little Pony Adventure - game demo

Derpy dress up game! - NEW

Where's Derpy?

My Little Platform Game

Explore ponyville

My Little Pony - Twilight Sparkle vs Trixie

Daring Do The Game (Alpha WIP 25%)

 

Výsledek obrázku pro mlp  garoo

Výsledek obrázku pro mlp  mr.winters

Výsledek obrázku pro mlp  mr.winters

 

 

 

 

sombra znamenko 

 

Miluju hru Uncharted <3 Tak toto je super xDD

                                                                    

 Ilustração de Inspector Nills do My Little Pony Transformers RarityIlustração de Inspector Nills do My Little Pony Transformers Pinkie PieIlustração de Inspector Nills do My Little Pony Transformers FluttershyIlustração de Inspector Nills do My Little Pony Transformers ApplejackIlustração de Inspector Nills do My Little Pony Transformers Nightmare MoonIlustração de Inspector Nills do My Little Pony Transformers Spike

angle beats

Element alicornů Element alicornů je vlastně černo-červená brož, která svého majitele obdaří nevídanou, nepřekonatelnou magickou silou, ale zároveň ho zcela ovládne a dá mu tzv. „švába na mozek". V podstatě se postižený začne chovat panovačně, krutě a nelítostně. Vlastně velí brož a ne poník. Jediný, kdo ji může z onoho krku sundat je zas jen majitel.

Křišťálové srdce To je předmět, jehož existence se proměnila v mýtus se zmizením Křišťálové říše a které má podobné schopnosti jako elementy harmonie - rozpouští temnou magii a šíří tu dobrou, osvobozuje hodné bytosti a zlé mágy posílá do equestrijského vězení v Tartaru. Princezna Cadance ho má jako Cutie mark - umí ho totiž aktivovat a vzbuzovat lásku jen svými vlastními kouzly. Křišťálové srdce bere energii z naděje, štěstí a radosti křišťálových poníků a vysílá všeměnící vlny pozitivní energie do celé Equestrie.

Jaký by jste měli cutiemark?

Kdyby jste se objevili jako poník, jaký by jste měli cutiemark? Popřípadě v jaký moment a kdy by se Vám CM objevil? :) Měl by být spíše konkrétní, jako má třeba Fluttershy, nebo Applejack, nebo to má být Cutiemark z více významy, jako má Twilight, nebo Rainbow Dash?

Jaký element harmonie reprezentujete?

Každý víme, že každý z Mane 6 reprezentuje jeden element harmonie. (Štědrost, Smích, Laskavost, Upřímnost,Věrnost, Magie/Kouzlo) Ale jaký element reprezentujete vy? Nebo jaký element jste reprezentovali před tím, než jate se začali na MLP dívat/ po tom, co jste se začali dívat. Já osobně si myslím, že reprezentuju element Kouzlo,Eninka.Anketa níže :) 

 Proč je My Little Pony tak super?

1. Skvelý dabing Seriál My Little Pony má kvalitný originálny (český) dabing, na kterým si dávají záležet. Jeho súčasti jsou skvelé hlášky které dokážou rozosmáz.Neni  to obyčajný seriál pre malé deti, s dabingem nahratým přes mikrofón na kalkulačce s pokazeným displejom.

2. Pesničky Pesničky se objavuji v My Little Pony často. Jsou veľkou součastí seriálu, a dokážou spríjemniť deň. Též je veľmi chytľavá, a tak si nejaký non-brony začne spivat pesničku z My Little Pony, už vi že odpor je márny a pred MLP sa nedá utéct... 

3. Dobré príbehy Zamysleli ste se nekdy nad příběhama z My Little Pony? Veľmi na sebe nadväzujúou a maji naozaj přepracovaný děj. Autoři deju naozaj vedi jak prekvapiť diváka a donútiť ho podivat se do ďěj.

 

  4.Charaktery Každá z postáv v My Little Pony je jedinečná. Má jedinečné vlastnosti, kterými se odlišuje od jiných poníku. Ale tito vlastnosti se spoločné  s nekterými lidmi. Můžete tak lepši spoznat svojich kamarátek s podobnými vlastnosťami a vedeť jak se k nim zachovať v nejakých situácich. Jedného dne možno zistíte, že váš spolužak který si len tak donese do školy konfety kvůli zábave, sa nejak podozrivě podobá na jedného jménovaného ružového poníka Pinkie Pie. 

5. Pekná animáce Animovať je zložité a drahé. Ale animátorři seriálu My Little Pony se majstři ve svojim odboře. Tí, čo už videli My Little Pony, vedia na počitači,i vtelevizi serial, také je težké přestať se dívat na  pekný barevný svet.

 6. Lekce z přatelství My Little Pony určite zmenil pár ľidí k lepšimu. Hlavnou myšlienkou seriálu je, že s přáteli se dá zvládnout čokoľvěk a že o přátelství se třeba starat. Naozaj je to teda seriál pro malé deti, keď se od neho ľudí môůžou poučiť?

 

Jak poníci získali znamenko: Byl díl o tom jak získaly poníci my little pony svoje znamínka a všichni je získaly kvůli raindbow dash, ale přišli na to až po dlouhé době a to dokazuje že byly spojeni už předtím twilight napsala dopis princezně Selestie. Malý poníci byly poučeni z jejich příběhů, ale přece jenom se jim nejvíc líbil příběh raindbow dash a taky se ukázalo že raindbowdash se umí zastát těch co nejsou v nětšem tak dobří jako ostatní co se jim smějí.

 Každý poník má svou osobní značku, která znázorňuje to co jde poníkovi doopravdy, na co má talent a zosobňuje jeho duši. Např. Pinki pie má balónky, to znamená že ráda pořádá oslavy a různé zábavy. Applejack má na zadečku (na boku) jablka, a má je i ve jméně (apple), to znamená že se vyzná v jablkách a ráda je sbírá. Je to sbíračka jablek v městečku. Fluttershy má motýlky, jako že má ráda zvířátka a má talent na jejich výchovu. Rainbow dash má na boku osobní značku duhu, a taky ji má ve jméně (rainbow), takže asi ráda tvoří duhy a taky se vyzná v barvách.......atd...je toho hodně. Zkrátka a dobře, každý poník má svou osobní značku, tedy, skoro každý. Sweety bell, Apple bloom a Skotaloo se stále nedaří svou osobní značku získat a tak se denně snaží objevit svůj skrytý talent.

 Na tuto otázku jsem se ptala hodně dlouho,ale nakonec jsem dostala odpověd Ponyville tak se jmenuje jejich městečko nejvíc se tam uklízí při jarním úklidu. To je tam vždy velký frmol raindbow dash dává pryč mraky rarity dělá hnízdečka twilight pomáhala s organizací fluttershy probouzela zvířátka s zimního spánku applejack rozváží sníh a pinkypie rozbíjí ledy a takový je frmol při jarním úklidu.

Pony konokej,Soutěž ponokovským parku,Poníci maj i starou ponštinu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář