Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eqestria girs 1/2/3

28. 1. 2015
  •  Díky jistému kouzelnému zrcadlu může naše hrdinka Twilight odcestovat do zvláštního univerza, aby získala zpět korunu uloupenou z Křišťálového vrchu. Po cestě s překvapením zjišťují, že nabyla lidskou podobu.

Pokud jste opravdový fanoušek Twilight Sparkle a dalších magických poníků a nikdy nezmeškáte epizodu Přátelství je magické  na  minimaxu,animačku Kids Channel, pak nebudete chtít nechat ujít tuto vzrušující film!

Takže, co se stane? Vaše oblíbené postavy Twilight, Spike, Calvados, Pinkie Pie, Rainbow Dash, rarita a Fluttershy pocházejí z magického světa Equestria a vstoupit do našeho světa ... ano, stanou se skutečnými dívky, stejně jako vy a já! Film navazuje na škodu, že tato zábava dívky dostat se do; ať už je to ve třídě, s přáteli, s chlapci a ostatními studenty ve škole!

Děj

Část 1: Equestria girls (2012 Twilight dorazila do Canterlotu na svůj první sjezd princezen. První noci jí však Sunset Shimmer - bývalá studentka princezny Celestie - ukradla korunku a odnesla ji záhadným zrcadlem neznámo kam. Twilight a Spike se vydávají za ní. Ze Spika se stane pes a z Twilight podivné, vytáhlé stvoření s malým čenichem, podivně se kroutícíma předníma nohama, co nemá křídla ani roh a ještě má chodit po zadních! V Canterlot High se seznámí s dvojníky svých kamarádek z Equestrie a od ředitelky se dozví že korunku má ona a že jí může získat pouze vítězka podzimního plesu. Zároveň Twilight zjistí, že Sunset Shimmer má celou školu pod palcem a že dvojnice bývalých kamarádek z Equestrie se mezi sebou nepřátelí a do toho všeho se Twilight musí koruny zmocnit do tří dnů, nebo si na další otevření portálu počkat třicet lun!!!

Část 2: Rainbow Rocks (2013) Princezna Twilight Sparkle si odnesla korunu plnou magie do Equestrie, ale jistá magie tu zřejmě zůstala. Chystá se školní hudební přehlídka a dominantní dívky se rozhodnou založit kapelu jménem Rainbooms. Při hraní jim za pomoci magie přátelství narůstávají uši (Applejack, Pinkie Pie, Rarity, Rainbow Dash, Fluttershy), křídla (Rainbow Dash, Fluttershy) a vlasy se prodlužují do délky ohonu (všem). Současně do školy přijdou tři nové dívky a přihlásí se také. Ukáže se, že když nové dívky zazpívají nahlas, zapůsobí na všechny „hudební" druh černé magie a rozpoutají se nesváry které promění přehlídku na souboj kapel - na všechny kromě slečen ze skupiny Rainbooms, jíž tvoří zakladatelka a frontmanka Rainbow Dash, Rarity, Pinkie Pie, Fluttershy a Applejack, kterým to připadá podezřelé. A tak pošle jedna z nich zprávu princezně Twilight (pošle ji Sunset Shimmer, kterou dívky do kapely nepozvaly, přestože jí odpustily). Potřebují pomoc, protože nové dívky si znepokojivě rychle podmaňují všechny na škole (včetně Celestie a Luny). Jenže brána je stále zavřená! Dívky z Rainbooms se mezi sebou hádají a tím přichází o svou sílu a přátelství. Zlé Dazzlings to posiluje. Kde zklamala i princezna přátelství, musí všem dát naději někdo jiný. Ale kdo? Začátek přehlídky se blíží a kouzlem posílená ctižádostivost ostatních studentů komplikuje i ty nejsnazší pokusy o záchranu Canterlot High. Ať už ji může zachránit kdokoli, měl by sebrat sebedůvěru a pospíšit si !!! 

Část 3: Friendship Games (Hry Přátelství) (přelom let 2015-2016) Souboj kapel zažehnán a na Canterlot High je až podezřele velký klid. Jakoby klid před bouří. Co je to za bouři, vyjde najevo vzápětí - po čtyřech letech se mají znovu konat Hry přátelství. Soutěží v nich Canterlot High (Wondercolts) vs Crystal Prep (Shadowbolts). Studenti druhé školy Canterlot doposud vždy porazili, a nikdo nepochybuje, že to tentokrát nebude jinak. Canterlot High je však odhodlána ty namyšlence usadit a všem dokázat, jakou má přátelství sílu. Tentokrát je nic nezastaví!!! Za ony čtyři roky se však stala magie na Canterlot High stejně běžnou věcí, jako morčata v domácnostech. Proměny dívek se opakují čím dál častěji, a potom najednou úplně přestanou. A k tomu se začínají ve vzduchu objevovat zlověstné trhliny. Jakoby toho nebylo dost, zjistily dívky, že Twilight teď chodí na Crystal Prep!!! Znamená to, že bude hrát proti nim? A jak to, že Spike už nemluví? Odkdy nosí Twilight brýle? Děje se tu něco zvlášního a dívky tomu musí za každou cenu přijít na kloub, aby se vyvarovaly velkému nedorozumění. Přece nemohou být zlé na Twilight! Ale co když tu milou holku, doopravdy ještě nikdy neviděly? Je přátelství dost mocné, aby zvládlo tuto zkoušku? Možná je vítězství přeci jen vedlejší... 

Část 4: Legend of Everfree (Legenda o věčné svobodě) Hlavní hrdinky i s celým svým ročníkem z Canterlot high opouštějí školu a i s dvojníkem Twilight Sparkle vyráží do kempu Everfree. Kdysi ho navštívily i ředitelka Celestia a zástupkyně Luna. Všichni se těší na poklidný týden v přírodě, kde budou daleko od brány do Equestrie, a tedy i od možnosti, že se objeví nějaké nebezpečné, poníkovské monstrum. Hlavní vedoucí - Gloriosa Daisy se ukáže být ta nejvstřícnější, nejochotnější a nejobětavější osůbka široko daleko, avšak Sunset Shimmer přijde podezřelé zvláštní napětí mezi ní a jejím bratrem Timbrem. Všichni si pobyt v táboře užívají, staví nové přístavní molo a Rarity chystá módní přehlídku. Jen Twilight nevyhlíží šťastně. Ve snech se jí zjevuje Midnight Sparkle a připomíná jí, že je její součástí. Twilight velice znepokojí, že získala schpnost levitace. Co když se Midnight vrací? Ještě více Twilight znejistí, když získají magické schopnosti i ostatní hlavní hrdinky. A k tomu se ještě objevují prudká zemětřesení. Po táboře se rozkřiknou podezření. Co když měl Timber při táboráku s tou svou historkou pravdu? Co když přichází démonka lesů - Gaia Everfree, a chce se jim pomstít za bolest, kterou les díky táboru utrpěl. A jak s ní souvisí záhadná křišťálová jeskyně za táborem, a jistý Filthy Rich, který by chtěl kemp Everfree koupit? (2016)

Jste velmi vzrušený? Pokud se nemůžete dočkat, až uvidím film, proč ne hrát zdarma My Little Pony hru, aby se bavil do té doby? A holky, nezapomeňte se podělit o své názory na filmu poté, co jste viděli! Pony moc!

 Jsou studenti na Canterlot High - škole pro lidi z Equestrie. Na téma My litlle pony byl vytvořen film, kde se Twilight Sparkle i Spike pomocí zrcadla přenesou do světa lidí a podstavcem sochy koně před Canterlot High a zase zpět. Equestrijští lidé mají stejnou barvu pleti a vlasů jako v Equestrii a ocas, roh ani křídla nemají. Cutie mark mají zobrazeno na oblečení, i když ne vždy sedí (například cutie mark Rainbow Dash). Všichni kromě Twilight Sparkle, Spika a Sunset Shimmer mají na Canterlot High (kde dělá Celestia ředitelku a Luna zástupkyni) dvojníka.

Twilight Sparkle jde sama do Canterlot Hight do soutěze nových talentů,kde se utkají se skupinou Dazzlings kterou vede Adagio Dazzle,aby v Canterlot hight opět nastoupili harmonii.

Související obrázek

Související obrázek

Výsledek obrázku pro equestria girl everfree forest

My little pony Equestria girs:Hry přátelství

 

 

My little pony:Equestria girls:Legenda o věčné svobodě

Když se Canterlot odbere na studijní cestu do tábora Everfee,objeví tam velkoleoé mystické a čarovné síly!Aby mohl být tábor zachráněn,musí se Twilight pustit do boje se zlým alteregem,které se jménuje Midnight Sparkle.Když je ale po ruce Sunset Shimer a pár zbrusu nových přátěl,,nemůže ani takový zápas působ nějaké obzvlášť velé potíže.

Výsledek obrázku pro equestria girl everfree forest

Výsledek obrázku pro equestria girl everfree forest

Související obrázek

Výsledek obrázku pro equestria girl everfree forest

Související obrázek